کد خبر: 1097837 A

هفته بیست و پنجم لیگ برتر خلیج فارس

پدیده خراسان و سایپا تهران به مصاف هم رفتند.

به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر از ساعت 19:50 دقیقه در ورزشگاه شهید دستگردی دو تیم سایپا تهران و پدیده خراسان به مصاف هم  رفتند.

در این بازی شاگردان مهدی رحمتی موفق شدند سایپا را با نتیجه 2 بر یک شکست دهند تا 34 امتیازی شوند اما همچنان در رتبه هشتم جدول حضور دارند. 

اطلاعات بازی

________________________________________________________________________________

تیم داوری: حمید حاج ملک – عباس پورحیدری – سید امیر قاسمی – محمد رضا مهرگان

 

ترکیب سایپا: حسین اکبرمنادی، رضا جعفری، حسین ماهینی، مجید علیاری، امیرعلی صادقی، فرزاد جعفری، سیدابوالفضل جلالی، سینا مریدی، مجتبی لطفی، محمد صادق بارانی، امیرحسین حسین زاده

سرمربی سایپا: فراز کمالوند

 

سایپا

ترکیب پدیده: 

میلاد فراهانی، محمدعرفان معصومی، امین قاسمی‌نژاد، احمد الجبوری، حسین مهربان، حسام پورهاشم، محمداحسان حسینی، یوسف وکیا، صادق صادقی، امیرحسین کریمی

سرمربی پدیده: مهدی رحمتی

bc6dc2c8-8369-403f-af30-ab86782be640

در دقیقه 3  روی یک کار تیمی و پاس در عمق زیبای صادق صادقی، امین قاسمی‌نژاد از غفلت خط دفاعی سایپا استفاده کرد و خود را در موقعیت تک به تک با گلر سایپا قرار داد و پس از آن‌که ضربه اول او توسط اکبر منادی به صورت ناقص دفع شد، در مقابل دروازه خالی سایپا موفق به گلزنی شد تا خیلی زود شاگردان مهدی رحمتی از حریف خود پیش بیفتند.

امین قاسمی نژاد

در دقیقه 14  از موقعیت ایستگاهی به دست آمده در فاصله 35 متری تا دروازه سایپا، پدیده‌ای‌ها به شکلی تمرین شده استفاده کردند و ارسال یوسف وکیا به دهانه دروازه سایپا از سوی مدافعان برگشت داده شد و در ریباند، احسان حسینی موفق شد برای دومین‌بار توپ را به سود پدیده در این مسابقه به تور دروازه حریف بچسباند.

در دقیقه 45 + 3 سرانجام چند تلاش نافرجام سایپایی‌ها برای رسیدن به گل اول در دیدار مقابل پدیده، سرانجام در اوقات تلف شده نیمه نخست محمدصادق بارانی با شوتی زیبا و زمینی توپ را به گوشه دروازه میلاد فراهانی فرستاد و توانست این‌چنین گل اول سایپا را در این مسابقه به ثمر برساند.

 

انتهای پیام/
سایپا پدیده پدیده خراسان لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس پدیده و سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر