کد خبر: 1097550 A

سه باشگاه شرایط سرخیو راموس را پیگیری می‌کنند و یکی از آنها پاری سن ژرمن است.

به گزارش ایلنا،‌ باشگاه پاری سن ژرمن مصمم است که سرخیو راموس را به عنوان یک بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. قرار او امروز(30 ژوئن) با رئال به پایان می‌رسد و از فردا بازیکن آزاد محسوب می‌شود.

فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید صریحاً اظهار داشت که لوس بلانکوس می‌خواهد کاپیتان خود را حفظ کند، اما وقتی راموس پذیرفت پیشنهاد تمدید قرارداد یک ساله آن‌ها را بپذیرد، دیگر خیلی دیر شده بود. طبق گفته روزنامه اکیپ فرانسه، در چند روز گذشته مذاکرات بین راموس و پی اس جی شدت گرفته است و دو طرف از رسیدن به توافق فاصله زیادی ندارند.

با این حال، همانطور که در مورد رئال مادرید اتفاق افتاد، تمایل راموس برای یک قرارداد دو ساله خواهد بود و او قرارداد یکساله نمی‌خواهد. پاری سن ژرمن در ابتدا به این بازیکن 35 ساله پیشنهاد یک قرارداد یک ساله ارائه داده بود، اما او عقیده دارد که می‌خواهد قراردادی را امضا کند که او را برای دو فصل آینده در باشگاه بعدی خود نگه دارد.

پاریسی‌ها تنها باشگاهی نیستند که علاقه‌مند به جذب راموس هستند، بر همین اساس مارکا می‌گوید دو باشگاه دیگر علاقه مند به جذب کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا هستند. روزنامه اکیپ ادعا می‌کند که توافق نامه پاری سن ژرمن و راموس می‌تواند برای یک قرارداد یک ساله با گزینه تمدید قرارداد برای سال دوم باشد، زیرا هیچ مشکلی از لحاظ جنبه مالی وجود ندارد.

لئوناردو، مدیرورزشی پاری سن ژرمن به این بازیکن اعلام کرده که آینده او به عنوان بازیکن اصلی در ترکیب ثابت مبهم است چرا که او برای حضور به عنوان بازیکن ثابت باید با کیمپبمبه و مارکینیوش رقابت کند. شایعات زیادی در مورد آینده راموس وجود دارد، اما به احتمال زیاد باشگاه بعدی او PSG خواهد بود.

انتهای پیام/
رئال مادرید سرخیو راموس پاری سن ژرمن نقل و انتقالات اروپایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر