کد خبر: 1096630 A

مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد سوءتفاهم بین او و مجیدی برطرف شده است.

به گزارش ایلنا، احمد مددی، در حاشیه مجمع فدراسیون پزشکی - ورزشی درخصوص آینده مهدی قایدی گفت: قایدی پسر استقلال است و در خدمت او هستیم. قایدی با ما قرارداد دارد و صحبتی از ترانسفر او نیست. 

مددی درباره مشکلات مالی باشگاه گفت: مشکلات مالی همواره در استقلال وجود داشته و برای یکی دو سال گذشته نیست. استقلال در یک دهه اخیر از مشکلات مالی رنج برده است. اعضای هیئت مدیره جدید هم قسم شدند با همه توان‌شان مشکلات را به حداقل برسانند. این مشکلات زودگذر است و به زودی با ترزیق منابع مالی این مشکلات به پایان می‌رسد.

او درباره ادامه فعالیت به عنوان مدیرعامل همینطور گفت: صندلی مدیریت استقلال، صندلی خدمت است و افتخار می‌کنم خدمت هواداران واقعی هستم. حساب و کتاب باشگاه مشخص است و به زودی آنها را منتشر می‌کنم تا برای هر عزیزی آگاهانه یا ناآگاهانه اخبار نادرست مطرح می‌کند، مشخص شود. باشگاه دارای چارت سازمانی و ذی‌حساب زیر نظر وزارت دارایی است. ورودی و خروجی‌ها مشخص است. هزینه‌ها هیچ موقع با درآمدها همخوانی نداشته و استقلال از این موضوع و سوء مدیریت و عدم درست هزینه ضربه خورده است. اینکه استقلال از بدهی رنج می‌برد، نشات گرفته از این است که درآمدها با هزینه‌ها همخوانی ندارد. باید بودجه مصوب داشته باشیم و بر اساس آن اقدام به هر کاری کنیم، به قول معروف اندازه گلیم‌مان پای‌مان را دراز کنیم.

مددی در رابطه با اختلافش با فرهاد مجیدی، سرمربی تیم همچنین گفت: سوء تفاهمی پیش آمده بود که روز گذشته حل شد.

او همینطور در رابطه با وضعیت قرارداد گابریل پین گفت: قرارداد پین را آماده کرده‌ایم و منتظر اصلاحات او هستیم. مشکلی برای حضور پین نداریم و اتفاقا استقبال خواهیم کرد. قطعا با شناختی که مجیدی دارد، ایشان به ایران می‌آید.

انتهای پیام/
استقلال تهران احمد مددی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر