کد خبر: 1096396 A

نماینده تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مسابقات المپیک توکیو از اهدفش برای کسب مدال در این رقابت‌ها می‌گوید.

علیرضا نجاتی عضو تیم ملی کشتی فرنگی ایران در گفتگو با ایلنا درباره شرایط برگزاری اردوهای آماده سازی پیش از المپیک توکیو اظهار داشت: تاکنون حدود 16 الی 17 اردو 12 روزه را پشت سر گذاشتیم و فقط دو اردو تا المپیک مانده و خدارا شکر تمرینات خوبی داشتیم. حدود 4 روز استراحت داریم و دوباره به اردو بعدی می‌رویم. اردوی آخرمان پر فشار است و بعد از آن ریکاوری می‌کنیم و عازم توکیو می‌شویم.

نجاتی در خصوص شرایط اردوها اضافه کرد: همه چیز برای کسب مدال فراهم است، با حضور رئیس فدراسیون آقای علیرضا دبیر و همینطور آقای سوریان که شرایط خیلی خوبی در اردوها مهیا کرده اند وضعیت خوب است.

ملی پوش کشورمان درباره تعویق یکساله المپیک بیان کرد: این وقفه برای من خیلی خوب بود و باعث شد پیشرفت کنم. تجربیات زیادی کسب کنم، اعتماد به‌نفسم زیاد شود و همچنین شناخت بیشتری از حریفانم به دست بیاورم. مدت‌هاست حریفان خود را آنالیز می‌کنیم، با کمک مربیان شناخت کاملی نسبت به حریفان خود بدست آورده ایم.

او همچنین درخصوص اهداف خود در المپیک توکیو گفت: هدف من صد در صد طلاست و برای کسب مدال طلا در این مسابقات حضور خواهم داشت. هر ورزشکاری که به المپیک راه پیدا می‌کند فقط برای کسب مدال طلا می‌رود. از مردم عزیزمان می‌خواهم برای ما دعا کنند تا پرچم کشورمان را بالا ببریم و دل هموطنان‌مان وخانواده هایمان را شاد کنیم.

انتهای پیام/
المپیک کشتی فرنگی تیم ملی کشتی فرنگی ایران المپیک توکیو علیرضا نجاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر