کد خبر: 1096199 A

شب گذشته دو تیم فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان به تساوی بدون گل رسیدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چارچوب هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر خلیج فارس در حساس ترین بازی این هفته سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف یکدیگر رفتند که تقابل این دو تیم به تساوی بدون گل انجامید.

اما نکته جالب توجه این دیدار تقابل دو هم بازی سابق در کسوت سرمربی دو تیم بود. محرم نویدیکا اگرچه به خاطر مصدومیت‌های پی در پی نتوانست آن طور که باید و شاید در تیم ملی بدرخشد اما حضور او در اردوهای تیم ملی باعث رفقات بین او و جواد نکونام در تیم ملی درگیر دار حضور تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 آلمان شد. این رابطه تا جایی پیش رفت که فصل قبل نکونام در تقابل با سپاهان با انتقاد از قلعه‌نویی عنوان کرد سپاهان جای مربیان با اخلاقی مثل نویدکیاست و به نوعی به همبازی سابق خود ادای احترام کرد و در نهایت نویدکیا در لیگ بیستم هدایت سپاهان را برعهده گرفت.

01560766

دو دوست قدیمی دیشب درحالی به عنوان رقیب در برابر هم قرار گرفتند که هر دو تیم نیاز مبرمی به پیروزی در برابر حریف داشتند. سپاهان باید برنده بازی می‌شد تا صدر را از پرسپولیس باز پس بگیرد و فولاد نیز برای اینکه از کورس کسب سهمیه جا نماند باید در برابر اصفهانی ها به برتری می‌رسید. اما دو هم‌بازی قدیمی به تساوی رضایت دادند تا پرسپولیس با اختلاف دو امتیاز بالاتر از سپاهان در صدر قرار بگیرد و امیدهای فولاد برای کسب سهمیه کمتر و کمتر بشود.

نویدکیا و نکونام کمتر از 20 روز دیگر باید در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در دیداری حساس و مهیج باز هم باید در ورزشگاه شهدای فولاد در برابر هم قرار بگیرند و به طور حتم یکی از این دو مربی باید برای صعود به نیمه نهایی رفیق دیرینه خود را شکست دهد.

جواد نکونام و محرم نویدکیا

انتهای پیام/
جواد نکونام فولاد خوزستان سپاهان سپاهان اصفهان محرم نویدکیا لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر