کد خبر: 1096183 A

آقای رئیسی هنوز روی کار نیامده اند

عضو جدید هیات مدیره استقلال به شایعات توجهی ندارد.

به گزارش ایلنا، هفته گذشته مجمع باشگاه استقلال برگزار شد و پرویز مظلومی به عنوان یکی از پیشکسوتان این باشگاه که تجربه سرپرستی هم در این تیم دارد به عنوان عضو جدید هیات مدیره انتخاب شد.

انتخاب مظلومی همانند زمان سرپرستی او در تیم محمود فکری با انتقاد رو به رو د چرا که او اخیرا در میتینگ های انتخاباتی شرکت می کرد و برخی جریان ها در فضای مجازی معتقد بودند او برای اینکه در باشگاه استقلال سمتی دریافت کند، در کنار کاندیداهای ریاست جمهوری حضور پیدا می کرد.

مظلومی اما به این شایعات توجهی ندارد و با توجه به اینکه تمایلی نداشت تا در مورد استقلال در حال حاضر صحبت کند اما به این حواشی پاسخ داده است.

"برای چه باید انتقاد شود؟ هنوز که آقای رئیسی روی کار نیامده اند حضورم در باشگاه چه ارتباطی با ایشان دارد. من برای کمک در باشگاه استقلال این پیشنهاد را پذیرفته ام و به دنبال حاشیه و این مطالب نیستم. برای کمک اینجا آمده ام و هر زمانی که ببینم نمی توانم کمک حال تیم و باشگاه باشم، می روم.

گفته می شود شما با فرهاد مجیدی اختلاف دارید؟ من هیچ اختلافی ندارم و الان اینجا هستم که به او کمک کنم. همیشه فرهاد را دوست داشتم و همیشه هم او را حمایت کرده ام اما یکسری آدم ها هستند که در این میان شیطنت می کنند."

انتهای پیام/
استقلال پرویز مظلومی فرهادمجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر