کد خبر: 1095802 A

عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی گفت: هر زمان که نیاز باشد، در خدمت کشتی و کشتی گیران هستم.

به گزارش ایلنا، جواد معبودی فر عضو هیئت رئیسه فدراسیون و سرکنسول ایران در استانبول در گفت و گو با فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: کشتی بعنوان ورزش ملی ما، همیشه در میادین مختلف درخشیده است و ما نیز تمام تلاش خود را می کنیم تا کمک های لازم را به تیم های ملی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: در دو هفته گذشته تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد در رقابت های جام وهبی امره و جام یاشاردوغو شرکت کرده و ما خوشحالیم که میزبان کشتی گیران کشورمان بودیم.

وی ادامه داد: عملکرد کشتی گیران ما در این مسابقات خوب بوده است و از از این که کشتی گیران ما در مسابقات موفق عمل می کنند، احساس غرور می کنیم.

سرکنسول ایران در استانبول اظهار داشت: از اینکه در خدمت ورزشکاران به خصوص کشتی گیران هستیم خوشحالیم و هر کمکی که از دستمان بر بیاید برای تیم های ورزشی خواهیم کرد.

وی در پایان در مورد مساعدت ها در مورد اعزام تیم های ملی کشتی خاطرنشان کرد: در اکثر مواقع کشتی گیران از استانبول، راهی مقاصد خود برای حضور در مسابقات بین المللی می شوند و اگر زمان باشد میزبان نمایندگان کشورمان هستیم و هر زمان که فدراسیون کشتی بخواهد، همکاری لازم را نیز در اعزام تیم ها به رقابت ها بین المللی بعمل می آوریم.

انتهای پیام/
کشتی جواد معبودی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر