کد خبر: 1095389 A

سرمربی تیم ملی آبهای آرام گفت: با توجه به گرمای هوای تهران به دنبال برگزاری یک اردو در شرایط آب و هوایی مناسب‌تر هستیم.

به گزارش ایلنا، ایرج اقلیمی در گفت‌وگو با فدراسیون قایقرانی درباره تمرینات علی آقامیرزایی برای المپیک اظهار کرد: تمرینات را با فشار بالا دنبال می‌کنیم اما هوای بسیار گرم تهران شرایط را کمی سخت کرده و برای انجام با کیفیت‌تر تمرینات نیاز داریم در محلی با آب و هوای مناسب‌تر اردو را دنبال کنیم.

وی ادامه داد: برای برپایی اردو مذاکراتی با چند کشور داشتیم اما به دلیل همه‌گیری کرونا موافقت نداشتند. فدراسیون مکاتباتی با کشور آذربایجان داشته و احتمال دارد یک اردو در این کشور داشته باشیم.

وی درباره هدف‌گذاری برای حضور در المپیک بیان کرد: به هر حال هدف ما حضور در فینال B است که البته کار بسیار دشواری است و باید بهتر از این تمرین کنیم. به نظرم در این شرایط کسب سهمیه علی آقامیرزایی کار بزرگی بود که انجام شد و حالا که این سهمیه به دست آمده تلاش می‌کنیم نتیجه قابل توجهی در المپیک داشته باشیم.

اقلیمی افزود: برای اینکه نتیجه مد نظر را داشته باشیم باید تایم را ۴ تا ۵ ثانیه کاهش دهیم که در این زمان باقی‌مانده کار راحتی نیست اما تلاش می‌کنیم در این شرایط بهترین نتیجه را داشته باشیم. به نظرم حضور در فینال B با در نظر گرفتن همه شرایط و نتایج ادوار گذشته نتیجه خوبی باشد.

سرمربی تیم ملی آبهای آرام همچنین گفت: علی تمرینات خوبی را دنبال می‌کند اما گرمای هوا کمی اذیت می‌کند و اگر بتوانیم تنوعی در محیط تمرینی نیز داشته باشیم به روحیه و انگیزه او بیشتر کمک می‌کند. امیدوارم این شرایط رقم بخورد و بتوانیم نتیجه در خوری برای مسابقات به دست بیاوریم.

دسته‌بندی‌ها

    اسلالوم

    پاراکانو

    دراگون بوت

    رفتینگ

    روئینگ

    کانوپولو

    کانوینگ

    بادبانی و کایت‌بردینگ

انتهای پیام/
فدراسیون قایقرانی علی آقامیرزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر