کد خبر: 1095311 A

عضو تیم ملی والیبال درباره عملکرد تیم ملی در مسابقات لیگ ملت‌ها صحبت کرد.

بردیا سعادت در گفتگو با ایلنا درخصوص عملکرد تیم ملی والیبال در مسابقات لیگ ملت‌ها اظهار داشت: ابتدای مسابقات را با دو باخت شروع کردیم و بعد از آن توانستیم به روند پیروزی برگردیم اما از نظر روحی روانی نتوانستیم خودمان را در روند مطلوب قرار بدهیم و به همین خاطر نتایج خوبی کسب نکردیم.

او ادامه داد: این نتایج قبل از المپیک خیلی به ما کمک کرد که نقاط قوت و ضعف تیم را بشناسیم و بیشتر تلاش کنیم تا برای المپیک بتوانیم بهترین نتایج را برای شادی ملت ایران کسب کنیم.

سعادت در پاسخ به این سوال که انتظارات از تیم ملی والیبال بالاست، گفت: بله، والیبال در چند سال اخیر خوب کار کرده و انتظارات مردم بالا رفته است، امیدواریم که ما هم با عملکرد و کار خوب در مسابقات المپیک انتظارات مردم را برآورده کنیم و بهترین نتیجه را کسب کنیم.

سعادت درمورد اینکه به عنوان پدیده این مسابقات شناخته شده، گفت: من هر زمان که از من استفاده می‌شد، در مرحله اول تمام سعی و توانم را می‌کردم که به تیمم کمک کنم، مثمرثمر واقع شوم و بتوانم توانایی خودم را نشان بدهم.

بازیکن تیم ملی والیبال همچنین درخصوص همکاری با آلکنو در تیم ملی گفت: ایشان یک سرمربی بزرگی هستند و از پرافتخارترین مربیان دنیا که کار کردن با ایشان بسیار برای ما جوانان خوب است که از تجربه ایشان استفاده کنیم و ایشان خیلی نگاه مثبتی به جوانان دارند که این باعث پیشرفت ما می‌شود.

او درباره انتقال به لیگ برتر والیبال ایتالیا عنوان کرد: من با تیم مودنا ایتالیا به توافق رسیدم ولی طبق قانونی که لیگ ایتالیا دارد چهار بازیکن خارجی به صورت همزمان می‌توانند داخل زمین بازی کنند و بازیکنانی که مودنا امسال به خدمت گرفته فرصت بازی کمی به من می‌رسید و من هم طبق بندی که در قراردادم وجود داشت به تیم کره‌ای رفتم و قرارداد مودنا فسخ شد و در این تیم حضور دارم.

انتهای پیام/
تیم ملی والبیال بردیا سعادت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر