کد خبر: 1095199 A

بازیکنان تیم استقلال هنوز از مشکلات مالی گلایه دارند و درخواست دیدار با اعضای مدیریتی باشگاه را دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم استقلال تهران از سری مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر بامداد امروز در ورزشگاه آزادی مقابل گل گهر سیرجان قرار گرفت و با نتیجه دو بر صفر موفق به شکست تیم امیر قلعه نویی شد. در حالیکه این نتیجه برای بازیکنان و کادرفنی استقلال خوشحال کننده بود اما چهره‌های بازیکنان در میکسدزون ورزشگاه و صحبت‌هایی که مطرح شد نشان می‌دهد آنها هنوز از مشکلات مدیریتی باشگاه گلایه دارند.

گلایه از مشکلات باشگاه بامداد امروز یک مرتبه دیگر عنوان شد؛ در حالیکه مجیدی بازیکنانش را پیش از این بازی از گفتگو با رسانه‌ها منع کرده بود اما مهدی مهدی پور به عنوان یکی از گلزنان استقلال برابر گل گهر مقابل خبرنگاران ایستاد تا به سوالات پاسخ بدهد.

مهدی پور که درخصوص شرایط بازی و همینطور صحبت‌های محمدحسین کنعانی زادگان صحبت کرد، در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات برطرف شده یا خیر، گفت: « اصلا هیات مدیره ما کجا هستند و چه کار می‌کنند؟ مدیرعامل کجاست؟ اصلا ما این عزیزان را نمی‌بینیم و کنار ما نیستند. ما بازیکنان و کادرفنی هر روز همدیگر را می‌بینیم و امروز در این جبهه که هستیم الان بازیکنان و کادرفنی یک طرف تنها هستند.»

مهدی پور به نکاتی اشاره کرد که پس از بازی با پدیده مشهد عنوان شده بود. احمد موسوی که از امکانات و پرداختی‌های بازیکنان گلایه داشت، گفته بود: «بحث‌های حاشیه‌ای در تیم زیاد است و از بیرون به مجموعه استقلال تزریق می شود. این بحث ها زیاد مطرح می شود اما جدا از این بحث‌ها اصلا ما دوست داریم که مدیرعامل سر تمرین بیاید و او را ببینیم. مددی در مصاحبه ای گفته بود وزارت ورزش کمک کرده است، درست، اما کمک‌ها کجا هستند که ما نمی‌بینیم.»

احمد مددی مدت‌هاست که در جلسه تمرینی آبی پوشان شرکت نکرده و اکنون یکی از خواسته‌های آنها درخواست دیدار با مدیرعامل در محل تمرین است. همینطور اعضای هیات مدیره که روز گذشته هم یکی از آنها استعفا کرد از خواسته‌های بازیکنان است اما تا به امروز عملی نشده است.

مددی که در فشار اعضای سابق هیات مدیره استقلال‌ برای برکناری‌اش مدتی از دید رسانه‌ها دور بود در واکنش به اظهارات فرهاد مجیدی از خود مجددا رونمایی کرده بود. مددی با وجود اعتراض به گلایه‌های مجیدی مدعی شد که هیچ مشکلی با این سرمربی ندارد و هر کجا که او را ببیند، روی ماهش را می‌بوسد!

چند روز از بازی با پدیده گذشت و شب گذشته هم مهدی پور مشخص کرد که بازیکنان درخواست دارند تا مدیران باشگاه از جمله مدیرعامل در تمرینات شرکت کند تا بازیکنان با او صحبت کنند. مددی که اخیرا در سایت باشگاه اعلام کرده بود برای بازی با الهلال از نظر مجیدی استفاده می‌کند طی پیامی حتی پیروزی آبی پوشان را خسته نباشید نگفته و پاداش‌های این بردها هم از جیب مجیدی پرداخت می‌شود. مدیرعامل استقلال برای اینکه از اتهام برکناری مجیدی با درخواست وزارت ورزش که طی روزهای اخیر مطرح شده خودش را مبرا کند نیاز به دیدار و گفتگو با بازیکنان و اعضای کادرفنی دارد که تا به امروز انجام نشده است.

انتهای پیام/
فرهاد مجیدی استقلال تهران مدیرعامل استقلال احمد مددی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر