کد خبر: 1095196 A

شب گذشته استقلال در دیداری حساس موفق شد گل گهر را شکست دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چارچوب هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر در دیداری حساس دو تیم استقلال تهران و گل گهر سیرجان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در این دیدار شاگردان فرهاد مجیدی با گل های حسین مرادمند و محمد مهدی پور موفق شد با نتیجه 2 بر صفر گل گهر را شکست دهد.

در این بازی استقلال درحالی به گل نخست رسید که علیرضا معتقد بود توپ از خط دروازه عبور نکرده است و نسبت به این موضوع اعتراض داشت. این اعتراض ها تا جایی پیش رفت که حقیقی در بین دو نیمه باز هم نسبت به عملکرد داوری اعتراض داشت. اما تصاویر ثبت شده به خوبی نشان می‌دهد توپ از خط عبور کرده است و ضربه سر مرادمند به گل تبدیل شده است.

2

این درحالی است که در بازی رفت دو تیم نیز اشتباهات حقیقی نقش پررنگی در شکست گل گهر در برابر استقلال داشت. 

او که قصد داشت ارسلان مطهری را دریبل بزند، با زیرکی و تیزهوشی مهاجم استقلال مواجه شد و مطهری توپ را از حقیقی گرفت و در ادامه سنگربان گل گهر روی مهاجم آبی پوشان مرتکب خطای پنالتی شد. خطایی که در ابتدا از چشم اکبریان داور مسابقه دور ماند و داور کنار خط به کمک او آمد و اعلام کرد روی مطهری خطای پنالتی رخ داده است. وریا غفوری نیز پشت این ضربه پنالتی ایستاد و آن را به گل تبدیل کرد تا علیرضا حقیقی باز هم در امر کلین شیت در برابر استقلال ناکام بماند.

انگیزه‌های بالای حقیقی برای تقابل با استقلال

همچنین حقیقی در 7 بازی اخیر خود که در برابر استقلال قرار گرفته است نتوانسته دروازه خود را در برابر این تیم بسته نگه دارد.

انتهای پیام/
استقلال استقلال تهران علیرضا حقیقی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس گل گهر سیرجان استقلال و گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر