کد خبر: 1095094 A

سرمربی صنعت نفت آبادان از پیروزی تیمش ابراز شادمانی کرد.

به گزارش ایلنا، سیروس پورموسوی سرمربی تیم صنعت نفت آبادان بعد از پیروزی در برابر سایپا در نشست خبری بعد بازی حاضر شد و گفت: خداراشکر بعد از هفته‌ها علیرغم اینکه خوب بازی می کردیم اما نتیجه نمی‌گرفتیم، امروز در یک بازی سخت و دشوار سه امتیاز حساس را به دست آوردیم. به بازیکنانم خسته نباشید و خدا قوت می‌گویم.

وی تاکید کرد: اینکه بعد از یک ماه تعطیلی شرایطمان را حفظ کردیم، نشان از برنامه ریزی خوب ما در اردوی تهران دارد. واقعا بازیکنان احساس مسئولیت بالایی داشتند. از روز اولی که در تهران جمع شدیم بچه‌ها مصمم بودند در 7 بازی آخر به خصوص بازی با سایپا متفاوت تر باشند. فکر می‌کنم شرایط جوی در 20 دقیقه آخر روی کیفیت بازی تاثیر گذاشت. هرچند ما هم جلو بودیم و باید نتیجه را حفظ می‌کردیم. حریف بازی مستقیم می‌کرد و ناخواسته عقب نشینی کردیم.

پورموسوی در خصوص محل اقامت مشترک نفتی ها با داور بازی و اعتراض مربی سایپا گفت:  تیم‌هایی که به عنوان مهمان وارد آبادان می شوند، هتل کاروانسرا را انتخاب می کنند و صنعت نفت به هتل پارسیان می‌رود. به جز یکی دو مورد که در فروردین و اردیبهشت به علت ترافیک هتل پارسیان، هر دو تیم میزبان و مهمان و داوران در هتل کاروانسرا مستقر شدند.برای این بازی با توجه به اینکه سایپا می‌دانست هتل میزبان پارسیان است از دو هفته قبل آن هتل را رزرو کرد. ضمن اینکه دیروز وقتی دیدیم سایپا معترض است، وقتی داوران ساعت 10.30 شب رسیدند تصمیم گرفتیم جا به جا کنیم که کامرانی‌فر قبول نکرد. گفت به پاکی و صداقت داورانمان اطمینان داریم و تحت تاثیر این حرف‌ها هم قرار نمی‌گیریم. ان‌شاالله از این به بعد رعایت کنیم. فکر نمی‌کنم بازی صحنه‌ای داشته باشد که سایپا بخواهد پشت آن پنهان شود و فرار رو به جلو کند.

او در مورد تقابل صنعت نفت و نفت مسجد سلیمان در دربی خوزستان بیان کرد: امشب به بچه‌ها گفتم خوشحال باشند. از فردا برای بازی با نفت مسجدسلیمان کار می‌کنیم. بازی سختی خواهد بود. می‌توانیم این جایگاه هشتمی را با تلاش بیشتر حفظ کنیم. امیدوارم بچه‌ها بازی به بازی مثل امروز با تمام وجود و انگیزه بالا ظاهر شوند.

وی در خصوص انتقاداتی که به برگزاری اردوی تیم در شهر تهران می‌شود، اظهار داشت: به جز استقلال و پرسپولیس که در تهران بودند، کدام تیم به اردو نرفت؟ ما می‌خواستیم تیم را در شرایط مسابقات نگه داریم. آیا در آبادان می‌توانستیم در این گرما صبح و بعد از ظهر تمرین کنیم یا بازی تدارکاتی با کیفیت انجام بدهیم؟دو بازی مقابل سپاهان و پرسپولیس انجام دادیم که بچه‌های ما را از نظر روحی بالا برد. آنجا که پولی به بازیکنان ندادم. فقط با تمرینات خوب در شرایط آب و هوایی خوب با دو بازی تدارکاتی بچه‌ها به این باور رسیدند که می‌توانند در ادامه کار هم خوب باشند. مطمئنم برد امروز ما نتیجه اردوی تهران است

 

انتهای پیام/
سیروس پور موسوی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس صنعت نفت آبادان صنعت نفت آبادان و سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر