کد خبر: 1095028 A

مربی تیم فوتبال پدیده گفت: شرایط تیم بعد از یک ماه اخیر و بعد از بازی با استقلال خوب است، حقمان باخت مقابل استقلال نبود.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتور در خصوص وضعیت این تیم اظهار کرد: شرایط تیم بعد از یک ماه اخیر و بعد از بازی با استقلال خوب است، حقمان باخت مقابل استقلال نبود.

مربی تیم فوتبال پدیده با بیان اینکه در بازی مقابل استقلال شانس یار ما نبود، تصریح کرد: هفته‌های پایانی لیگ و بازی‌های پیش رو برایمان مهم است.

وی ادامه داد: تیم از نظر روحی روانی در شرایط خوبی به‌سر می‌برد و امیدوارم از حق میزبانی بیشترین بهره را ببریم، به شرط آنکه نکاتی که آقای رحمتی و کادر فنی به بازیکنان گوشزد کرده و تمرین داشتیم را در زمین پیاده کنند.

نوازی خاطرنشان کرد: تراکتور تیم جوانی است که با آمدن خطیبی شرایط بهتری دارد، قرار است مقابل تیم جوان و دونده‌ای بازی کنیم و امیدوارم ترفندهای که زدیم را بازیکنان بتوانند پیاده کنند.

مربی پدیده با بیان اینکه عرفان معصومی در این بازی محروم است و مصدومی نداریم، یادآور شد: امیدوارم بتوانیم سه امتیاز را بگیریم و شرایطمان در جدول بهبود باید.

 

انتهای پیام/
محمد نوازی پدیده مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر