کد خبر: 1094234 A

مدیر تیم ملی بسکتبال گفت: تیم ملی ژاپن یکی از تیم های خوب و درجه یک بسکتبال آسیا است.

به گزارش ایلنا و به نقل از رادیو ورزش؛ مسعود قاسمی مدیر تیم ملی بسکتبال کشورمان در گفت و گو با برنامه ورزش ایران ویژه بسکتبال بیان کرد: ژاپن کمتر از یک ماه دیگر میزبان المپیک توکیو خواهد بود به همین جهت برای ورود افراد به کشورش سخت گیری زیادی می کند,۳ روز اولی که تیم ملی بسکتبال وارد ژاپن شد به صورت کامل تیم ما را قرنطینه کردند. در حال حاضر هم شرایط قرنطینه سختی برای تیم ها وجود دارد.

او گفت: دیروز تیم ما با تیم ملی زیر ۲۲ سال ژاپن مسابقه داشت. در این دیدار نفرات نیمکت نشین را به زمین بازی فرستادیم و با اختلاف خوبی در این بازی پیروز شدیم.

قاسمی اظهار کرد: امروز تیم ملی مقابل ژاپن محک جدی می خورد. بازیکنان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند و قطعا بازی خوبی را شاهد خواهیم بود. ژاپن یکی از تیم های خوب آسیایی است.

خوشبختانه بازیکنان تیم ملی از شرایط خوبی برخوردار هستند. مایک رستم پور از ناحیه مچ پا احساس ناراحتی می کند که به زودی خوب می شود.امیدوارم حامد حدادی هم زودتر خوب شود و به جمع تیم باز گردد. اگر حدادی سلامتی خود را به دست بیاورد در اردوی تیم ملی به میزبانی اسپانیا یا المپیک توکیو حضور خواهد داشت.

همچنین برنامه ورزش ایران ویژه بسکتبال رو چهارشنیه ها ساعت ۱۰ تا ۱۲ بشنوید.

انتهای پیام/
مسعود قاسمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر