کد خبر: 1093990 A

بازی معوقه از هفته بیست و دوم لیگ برتر خلیج فارس:

دو تیم فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمان در دیداری معوقه به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در دیداری معوقه از چارچوب هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر خلیج فارس تیم فولاد خوزستان از ساعت 20:50 در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف نفت مسجد سلیمان رفتند.

فولاد با گل های لوسیانو پریرا و فرشاد احمد زاده موفق شد در دربی خوزستان با نتیجه 2 بر صفر نفت مسجد سلیمان را شکست دهد و با 34 امتیاز در رتبه ششم جدول رده بندی قرار بگیرد.

اطلاعات بازی

____________________________________________________________________________________

داوران: رضا عادل – حمید سبحانی – مهدی شفیعی – مهرداد خسروی

فولاد خوزستان

ترکیب فولاد خوزستان : محسن فروزان، محمدرضا عباسی، مهران موسوی، وحید حیدریه، مجتبی نجاریان، محمد آبشک، احمد عبدالله زاده، آیاندا پاتوسی، فرشاد احمدزاده، ساسان انصاری، لوسیانو پریرا

سرمربی: جواد نکونام

نفت مسجد سلیمان

ترکیب نفت مسجد سلیمان: فرهاد کرمانشاهی، مجتبی مقتدایی، سیروان قربانی، بهروز نوروزی ، سجاد جعفری، فرید بهزادی، محمد مهدی احمدی، نیما انتظاری، میثم تهیدست، ساسان حسینی و مهران امیری

سرمربی: محمود فکری

کارت زرد: محسن فروزان

کارت قرمز: -

گل: لوسیانو پریرا و فرشاد احمدزاده

 

شرح گل‌ها:  
 گل اول فولاد: در دقیقه 12 سانتر وحید حیدریه از سمت چپ روی سر پریرا فرود آمد و او با یک ضربه سر کار را تمام کرد و فولاد را یک بر صفر پیش انداخت .

گل دوم فولاد: سانتر بلند آیاندا پاتوسی از میانه زمین روی یک ضربه ایستگاهی با دخالت یکی از بازیکنان فولاد در دهانه دروازه به فرشاد احمدزاده رسید و او نیز به راحتی دروازه خالی را باز کرد.

انتهای پیام/
فولاد خوزستان نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر