کد خبر: 1093400 A

رئیس کمیته ملی المپیک می گوید توکیو پایان کار ما نیست و کارمان بعد از المپیک توکیو هم ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نشست سرپرستان و کادر فنی رشته‌های اعزامی به المپیک 2020 توکیو با کادر سرپرستی با حضور صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو، مهدی علی‌نژاد معاون وزارت ورزش و جوانان و پیمان فخری و علی رغبتی  برگزار شد.

در ابتدای نشست نصرالله سجادی اظهار داشت: همه شما تجربه کافی برای حضور در المپیک را دارید، اما این کارگاه برای همفکری و تبادل بیشتر اطلاعات و نقطه‌نظرها و همچنین به روز کردن آن تشکیل شد تا برای کاروان اعزامی کشورمان مشکلی پیش نیاید.

سجادی در ادامه به ارائه مطالب کلیدی و گزارشی از کارهایی که پیش از این انجام شده و اموری که در حال انجام است، پرداخت و گفت: پیش از این دستورالعمل‌ها اعلام شده و براساس گروه‌هایی که تقسیم شدیم پروتکل‌ها انجام خواهد شد به امید اینکه با همدلی و همکاری کاروانی بدون دغدغه راهی المپیک توکیو کنیم.

سیدرضاصالحی امیری با تاکید بر اینکه با توجه به سهمیه‌های کسب شده برای المپیک توکیو بخش اصلی راه را آمدیم، افزود: کسب سهمیه‌ها بسیار ارزشمند است و نباید فشار روانی کسب مدال روی ورزشکاران بیاوریم و توقع ایجاد نکنیم که فلانی حتماً باید مدال کسب کند بلکه باید فقط کنار هم باشیم.

وی ادامه داد: ما بخش‌بندی نداریم و همه یکی هستیم با یک اسم و یک عنوان آن هم کاروان ایران است. کسی نباید خودش را و رشته ورزشی‌اش را جدا بداند و فقط باید با حمایت از یکدیگر و همدلی کام ملت را شیرین کنیم.

رئیس کمیته ملی المپیک افزود: اخیراً موفقیت‌های تیم ملی والیبال کشورمان باعث شادی مردم شد و ذائقه جامعه به سمت والیبال رفته است، چرا که در فضاهای عمومی مردم را خوشحال کرد. کاروان المپیک نیز باید با همکاری و همدلی نشاط را به جامعه تزریق کند.

صالحی امیری تأکید کرد: توکیو پایان کار ما نیست و کارمان بعد از المپیک توکیو هم ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
المپیک صالحی امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر