کد خبر: 1093101 A

مدافع مس رفسنجان می گوید برای هر تیمی پیش می آید که روزهای بدی را پشت سر بگذارد ولی در دیدار های آینده به دنبال جبران هستند.

به گزارش ایلنا، عقیل کعبی در مورد شرایط مس رفسنجان در تعطیلات لیگ گفت: در این مدت توانستیم خوب تمرین کنیم و چند بازی تدارکاتی خوب انجام بدهیم و آماده دیدارهای پیش رو بشویم.

او در مورد اینکه چرا مثل قبل از تعطیلات نتایج خوبی نگرفته و در دیدار با سپاهان هم ۵ گل دریافت کرد نظرش را اینگونه بیان کرد: برای هر تیمی پیش می آید. شما می‌توانید بازی‌های ما را ببینید ما در هر بازی بهترین عملکرد را داریم ولی تیم حریف با  کم ترین شانس هم  گل می زند. بازی با سپاهان ما یک گل زدیم ولی بعد از این که گل خوردیم تمرکزمان را از دست دادیم و در زمین سردرگم بودیم. انشالله در بازی‌های پیش رو بهترین نتایج را برای مردم رفسنجان می‌گیریم.

 این بازیکن در مورد دیدار پیش رو با پرسپولیس عنوان کرد:  بازی سختی است زیرا پرسپولیس تیمی است که برای قهرمانی می‌جنگد و ما هم چون در این چند بازی نتیجه نگرفتیم باید امتیاز کسب کنیم که بتوانیم در بازی های بعدی بهتر باشیم.

کعبی در پایان در مورد اینکه  به عنوان مدافع مهار کدام مهاجم پرسپولیس سخت‌تر است افزود:  همه مهاجمان پرسپولیس خوب هستند ولی عیسی آل کثیر خیلی زهردار است و چون هم تیمی  بودیم  کامل میشناسمش و نباید اجازه بدهیم که راحت کارش را پیش ببرد.

 

انتهای پیام/
مس رفسنجان عقیل کعبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر