کد خبر: 1092942 A

باشگاه تراکتور شب گذشته تصمیم عجیبی در قبال یکی از بهترین بازیکنان فصل خودش گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی تیکدری، بازیکن چند پسته تیم تراکتور شب گذشته در جریان دیدار با پرسپولیس در دقیقه 78 بازی با کارت قرمز از سوی داور مسابقه اخراج شد و پس از پایان این بازی باشگاه تراکتور در تصمیمی عجیب او را 20 درصد از مبلغ قراردادش جریمه کرد.

اگرچه 10 نفره شدن تراکتور در دقایق پایانی بازی با پرسپولیس به زیان این تیم بود ولی در نظر گرفتن چنین جریمه سنگینی برای بازیکنی که یکی از بهترین های تراکتور در طول فصل بوده و همین چند هفته قبل بود که درخشش او در رقابت‌های آسیایی با تمجید فراوان روبرو شده بود.

در شرایطی که تیکدری در هفته‌های پایانی لیگ برتر پیشنهادات خوبی از تیم‌های مطرح دارد و مسئولان تراکتور باید به فکر حفظ بازیکنی باشند که نقش بسزایی در مطرح شدن او در فوتبال ایران داشتند، این تصمیمات عجیب و غریب و به دور از تدبیر مشخص نیست با چه منطقی صورت می‌گیرد.

از طرفی تلاش برای مقصر جلوه دادن تیکدری در باخت تراکتور مقابل پرسپولیس هم دور از منطق به نظر می‌رسد و تراکتورِ 11 نفره با حضور تیکدری هم تا حدود 10 دقیقه مانده به پایان بازی یک بر صفر نتیجه را واگذار کرده بود بازگشت این تیم در دقایق پایانی به بازی اتفاقی نبود که آن را مستقیماً به حضور یا عدم حضور تیکدری در زمین نسبت دهیم.

پیش از این هم چند ستاره کلیدی تراکتور بعد از جدایی از این تیم ناراحتی خود از تصمیمات مدیریتی باشگاه را یکی از دلایل عمده جدایی‌شان مطرح کرده بودند و حالا به نظر می‌رسد تراکتوری ها برای فراری دادن سایر نفرات کلیدی خود و بدون عبرت گرفتن از گذشته همچنان همان اشتباهات سابق را تکرار می‌کنند.

انتهای پیام/
حجم ویدئو: 791.63K | زمان ویدئو: 00:00:14
لیگ برتر فوتبال تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر