کد خبر: 1092913 A

اشتباه فاحش مدافع تراکتور مقابل پرسپولیس به قیمت باز شدن دروازه این تیم تمام شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتور شب گذشته در دیدار مقابل پرسپولیس تن به شکست یک بر صفر داد تا سوپرجام فوتبال ایران را به این تیم واگذار کند و شاهد جشن قهرمانی سرخپوشان در پایان بازی باشد.

در حالیکه پرسپولیس در بازی برتری نسبی مقابل تراکتور داشت ولی شاگردان خطیبی توانسته بودند حریف را تا دقیقه 60 بازی کنترل کرده و زهر حملاتش را دفع کنند ولی یک اشتباه فاحش در دقیقه 61 بازی، مهاجم خطرناکی مثل آل کثیر را با اخباری تک به تک کرد و تک گل تاثیرگذار این بازی به ثمر رسید.

در این موقعیت در حالیکه محمدرضا خانزاده در موقعیت خوبی برای پوشش فضای مقابل آل کثیر داشت، با اشتباه در تایمینگ برای زدن تکل او را با اخباری تک به تک کرد و منجر به برتری سرخپوشان تهرانی شد.

بعد از این بازی بود که انتقادات زیادی نسبت به عملکرد خانزاده صورت گرفت و او را مقصر اصلی شکست تراکتور مقابل پرسپولیس قلمداد کردند. هر چند خانزاده به جز آن یک اشتباه روز نسبتاً خوبی را مقابل خط حمله قدرتمند پرسپولیس پشت سر گذاشته بود و اشتباه فاحش دیگری از او در طول 90 دقیقه ندیدیم ولی به هر حال فوتبال ورزش لحظه هاست و گاهی یک اشتباه فاحش زحمات نود دقیقه یک بازیکن و یک تیم را بر باد می‌دهد.

انتهای پیام/
حجم ویدئو: 664.85K | زمان ویدئو: 00:00:24
پرسپولیس لیگ برتر فوتبال تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر