کد خبر: 1089803 A

ششمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه آسیا – لبنان 2021؛

با پایان رقابت های بخش انفرادی ابداعی در رده سنی 18 تا 30 سال، محمدامین گماریان توانست نشان برنز رقابت‌های قهرمانی آسیا را بدست آورد.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون تکواندو، ششمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه آسیا امروز (دوشنبه - 24 خردادماه) با حضور 88 ورزشکار از 11 کشور در سالن "نوهاد نوفال" بیروت در حال برگزاری است.

رقابت‌های بخش انفرادی ابداعی رده‌سنی 18 تا 30سال گروه مردان در حالی به پایان رسید که محمدامین گماریان با 7/30 امتیاز به نشان برنز رسید.

پومسه‌رو فیلیپین با 7/74 امتیاز قهرمان شد؛ نماینده کره جنوبی با 7/64 امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و لبنان با 7/37 امتیاز مشترکا با ایران در رده سوم قرار گرفت.

در پایان رقابت های بخش تیمی استاندارد دو نفره رده سنی 18 تا 30 سال، ایران با ترکیب رضا نظری و راضیه آقایی بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد؛ کره جنوبی به نشان طلا رسید و پومسه‌روهای فیلیپین و لبنان سوم شدند.

مسابقات بخش تیمی ابداعی دو نفره رده سنی 18 تا 30 سال نیز با قهرمانی کره جنوبی به پایان رسید؛ فیلیپین نایب قهرمان شد، تیم ایران با ترکیب محمدامین گماریان و فاطمه حسام مشترکا با تیم لبنان در جایگاه سومی ایستادد.

هدایت تیم ملی پومسه مردان برعهده حسینعلی نظری به عنوان سرمربی است و سرمربیگری بانوان را فاطمه اسدپور برعهده دارد.

انتهای پیام/
ورزشی فدراسیون تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر