کد خبر: 1089168 A

سرپرست تیم استقلال درخصوص شرایط این تیم صحبت کرد.

نصرالله عبدالهی پس از حضور در ساختمان باشگاه استقلال درخصوص شرایط آبی پوشان گفت: من یکسری کارهای اداری برای بچه‌ها داشتم که در باشگاه حضور پیدا کردم. جلسه هیات مدیره قرار است برگزار شود اما در باشگاه نیست و به امید خدا که نتایج خوبی بگیرند.

عبداللهی درخصوص شرایط تیم همینطور گفت: شرایط بد نیست، مربیان کارشان را انجام می‌دهند، زحمت می‌کشند و بچه‌ها هم تمرین می‌کنند.

سرپرست تیم استقلال درباره آخرین وضعیت معرفی مربی خارجی هم گفت: صحبت می‌کنند و هیات مدیره پیگیر است که امیدوارم به ایران بیایند.

عبداللهی درباره درباره اینکه گفته می‌شد آنها پول ناهار بازیکنان را از هزینه شخصی پرداخت کرده‌اند، عنوان کرد: این مسائل پیش می‌آید، بالاخره باید باشگاه یک مقدار کارها را انجام می‌دهد و این چیز عجیب و غریبی نیست. امیدوارم که با این امضا همه چیز حل شود.

او همچنین درباره شکاف بین اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه همچنین بیان کرد: این مشکل وجود دارد و امیدوارم که حل شود. اینکه چطور حل می‌شود را نمی‌دانم. نمی‌توانم حدس بزنم که چه اتفاقی برای استقلال می‌افتد.

نصرالله عبدالهی درباره اینکه آیا فرهاد مجیدی لیستی به باشگاه ارائه کرده است یا خیر گفت: سرمربی بیچاره به اندازه‌ای مشکل دارد که این مسائل نرسیده است! او الان می‌خواهد دستیار انتخاب کند اما مشکل وجود دارد، خیلی جریانات وجود دارد که مشکل برای تیم و بالاخره زمین تمرین و این مسائل وجود دارد. پول بچه‌ها مانده است و باید این‌ها برطرف شود که آن زمان سرمربی برای لیست تصمیم بگیرد.

هواداران از چشم او نمی‌بینند، او که کاری نکرده است. اگر وسایل را برای او فراهم کنند او کارش را انجام می‌دهند. 

انتهای پیام/
استقلال تهران نصرالله عبداللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر