کد خبر: 1089120 A

گروه C یورو 2020

تیم ملی فوتبال هلند از ساعت 23:30 امشب میزبانی تیم ملی فوتبال اوکراین خواهد بود.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال اوکراین یکشنبه 13 ژوئن ساعت  21:00 CET(23:30 به وقت تهران) در گروه C یورو 2020 در آمستردام به مصاف هلند می‌رود.

هلند با حضور در مسابقات یورو 2016 و جام جهانی فیفا 2018، اولین بار در یک رقابت رسمی خود را در هفت سال گذشته و در مقابل تماشاگران داخلی خود در آمستردام انجام می‌دهد.

این اولین باری است که این تیم‌ها در یک رقابت رسمی به مصاف هم می‌روند و اوکراین امیدوار است تا در مسابقات پیشروی کند و آن‌ها را به فینال برساند و بالاتر از پرتغال در گروه خود بدون شکست باشد.

ترکیب احتمالی

هلند: استکلنبرگ، دامفریس، تیمبر، دی وریج، بلیند، وایندال، دیانگ، درون، واینالدوم، دپای، وگورست

اوکراین: بوشچان، کاراوائف، زابارنی، ماتوینکو، میکولنکو، زیچنکو، سیدروچوک، مالینووسکی، یارمولنکو ، یارمچوک، زوبکوف

کنفرانس خبری سرمربیان

فرانک دی بوئر، سرمربی هلند: "ما فیلم‌هایی از بازی‌های اوکراین تماشا کرده‌ایم و برخی از بازیکنان آن‌ها را می‌شناسم، من آن‌ها را دیده‌ام که خوب و چطور بازی می‌کنند. من فکر می‌کنم آن‌ها تیم خوبی هستند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. فوتبال مناسب و معقولی دارند، پس حریف سرسختی هستند... ماتیاس دلیخت بازی نخواهد کرد. و مارتین استکلنبرگ دروازه‌بان اول من است."

آندری شوچنکو، سرمربی اوکراین: "وظیفه اصلی تیم این است که از مرحله گروهی عبور کند. ما درک می‌کنیم که باید مقابل تیم‌های بسیار قدرتمند بازی کنیم و هلند یکی از موارد مورد علاقه برای کسب عنوان قهرمانی است. مهمترین چیز این است که ما با یک سبک خاصی را بازی می‌کنیم و آن را تغییر نخواهیم داد. ما اصول خاص خود را داریم که از آن پیروی می‌کنیم. بنابراین ممکن است فرصتی برای بازی 4-3-3 یا به عنوان مثال 3-5-2 داشته باشیم اما اصول اصلی تغییر نخواهد کرد."

انتهای پیام/
تیم ملی فوتبال هلند پیش بازی یورو 2020 تیم ملی فوتبال اوکراین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر