کد خبر: 1088656 A

در رقابت‌های پنج وزن نخست سه نماینده کشورمان در وزن 130 کیلوگرم به میدان رفتند.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی، در رقابت‌های پنج وزن نخست سه نماینده کشورمان در وزن 130 کیلوگرم به میدان رفته اند که نتایج آن ها پس از برگزاری مسابقات مقدماتی به شرح زیر است:

در وزن 130 کیلوگرم  در بالای جدول علی اکبر یوسفی در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر روماس فریدریکاس از لیتوانی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 1 بر 1 هیکی نابی دارنده مدال های طلا، نقره و برنز جهان از استونی را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 2 بر 1  ادوارد پاپ از آلمان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت.

در پایین جدول امیر قاسمی منجزی در دور نخست مقابل مامینجان عبداله یف قهرمان بازی های آسیایی از ازبکستان با نتیجه 8 بر صفر مغلوب شد و با توجه به شکست این حریف مقابل میرزازاده، از دور رقابت ها کنار رفت. امین میرزازاده نیز در دور اول با نتیجه 2 بر یک از سد یاسمانی آکوستا فرناندز دارنده مدال برنز جهان از شیلی گذشت. وی در دور دوم مقابل مانتاس کنیستاتاس از لیتوانی با نتیجه 1 بر 1 به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این مرحله مقابل مامینجان عبداله یف قهرمان بازی های آسیایی از ازبکستان با نتیجه 3 بر 2 به برتری دست یافت و حریف یوسفی در دیدار فینال شد.

انتهای پیام/
کشتی ورزشی امیر قاسمی منجزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر