کد خبر: 1088639 A

تست انتخابی تیم ملی آبهای آرام در پایان اولین اردوی بازیهای آسیایی هانگژو، برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون قایقرانی، اولین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان در بخش کایاک و کانو برگزار شد.

در پایان این مرحله از اردو تست انتخابی در مسافت ۱۰۰۰، ۵۰۰ و ۲۰۰ متر انجام شد.

در کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر تانیا کارگرپور با زمان ۴:۳۴.۳۷۳ دقیقه اول، سما یاسمی با زمان ۴:۴۴.۶۰۵ دقیقه دوم و سمن سلطانی با زمان ۴:۵۶.۳۲۱ دقیقه سوم شدند.

در کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر هدیه خیرآبادی با زمان ۵:۲۴.۹۶۲ دقیقه، پریسا محمدزاده با زمان ۵:۳۴.۴۰۴ و شیما داناپور با زمان ۵:۳۵.۵۷۴ دقیقه اول تا سوم شدند.

در کایاک یکنفره ۵۰۰ متر هدیه کاظمی با زمان ۲:۰۴.۳۷۰ دقیقه، مهسا آذری با زمان ۲:۰۷.۸۲۰ دقیقه و تانیا کارگرپور با زمان ۲:۰۸.۱۳۳ دقیقه در رده اول تا سوم قرار گرفتند.

در کانوی یکنفره ۵۰۰ متر هدیه خیرآبادی با زمان ۲:۲۸.۰۲۹ دقیقه اول، آتنا رئوفی با زمان ۲:۳۲.۳۱۲ دقیقه دوم و پریسا محمدزاده با زمان ۲:۳۴.۷۶۹ دقیقه سوم شدند.

در کایاک یکنفره ۲۰۰ متر هدیه کاظمی با زمان ۴۶.۳۴۱ ثانیه، کیانا کمال‌زاده با زمان ۴۶.۹۸۴ ثانیه و مهسا آذری با زمان ۴۷.۶۹۱ ثانیه اول تا سوم شدند.

در کانوی یکنفره ۲۰۰ متر آتنا رئوفی با زمان ۵۵.۴۷۳ ثانیه اول، مائده شورگشتی با زمان ۵۶.۲۰۹ ثانیه دوم و مهسا کهنسال با زمان ۵۷.۵۵۹ ثانیه سوم شدند.

نفرات برتر این تست با نظر کمیته و کادر فنی آبهای آرام به مراحل بعدی اردوی تیم ملی آبهای آرام بانوان دعوت خواهند شد.

انتهای پیام/
ورزشی فدراسیون قایقرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر