کد خبر: 1088622 A

مراسم معارفه رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی با حضور معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش ایلنا،در مراسمی که امروز شنبه ۲۲ خرداد ماه با حضور عبدالحمید احمدی (معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان)، علیرضا خسروی (مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان)، نصرالله پریچهره (مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران)، امیر فولادی (رئیس سازمان تربیت بدنی و ورزش ارتش) و مسعود ملکی (سرپرست فدراسیون) برگزار شد، حکم مسئولیت مهرعلی باران چشمه که به امضای وزیر ورزش و جوانان رسیده است، اعطا شد.

احمدی در این نشست گفت: از این پس با یک برنامه مدون در بحث همگانی کردن ورزش زورخانه‌ای، احیا و رونق کشتی پهلوانی، توسعه زیرساخت‌های نرم افزاری و سخت افزاری این رشته ملی، اهمیت به موضوع استفاده از تجربه پیشکسوتان و بهره مندی از نیروی جوانان کارآمد و ... باید با یک سرعت و جهش بسیار خوب در پیش برد اهداف و برنامه‌های این فدراسیون اقد امات لازم صورت پذیرد.

باران چشمه نیز در این نشست خاطرنشان کرد: زورخانه‌ها کانون اصلی توسعه این رشته اصیل و ایرانی هستند و ما در صدد این هستیم که با یک کار علمی دقیق، نسبت به مشخص شدن علل خاموشی چراغ برخی از زورخانه‌ها اقدام و از خاموش شدن چراغ زورخانه‌های دیگر جلوگیری نموده و با گام‌های موثر در تمامی ابعاد فرهنگی، ورزشی، کاربرد‌های اجتماعی و ... در رونق این رشته تلاش کنیم.

مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی روز چهارشنبه ۱۹ خردادماه در سالن استاد فارسی واقع در آکادمی ملی المپیک برگزار و باران چشمه از ۴۱ رای ماخوذه توانست با ۲۲ رای سکاندار این رشته برای ۴ سال آینده باشد.

 

انتهای پیام/
مهرعلی باران چشمه فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر