کد خبر: 1088271 A

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان پس از پیروزی تیمش برابر تاجیکستان گفت: عملکرد شاگردانم در این بازی بسیار مناسب بود.

به گزارش ایلنا، مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان پس از پیروزی برابر تاجیکستان گفت: بازی را خوب شروع کردیم و گل اول را در دقیقه نخست به ثمر رساندیم. اصرار داشتیم تاکتیک تیمی خود را اجرا کنیم. هدفمان برای عملکردی بهتر در بازیهای آینده است به همین دلیل اصرار داشتیم که بازیکنان نکته به نکته مواردی که می خواستیم را پیاده کنند.

وی ادامه داد: نیمه اول تاجیکستان فشار زیادی آورد اما بین دو نیمه با بازیکنان صحبت کرده و در نیمه دوم  ملی پوشان تک ضرب و دو ضرب کار کردند و در نهایت پیروز میدان شدیم. تیم تاجیکستان دوندگی بالایی داشته و همینکه بازیکنانم استارت میزند، راه را بر روی آنها می بستند.

آزمون افزود: در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و تعویض های خوبی داشتیم. موقعیت های زیادی داشتیم، آفساید زیادی داوران گرفتند. بازی اول همیشه برای هر تیمی سخت است و در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

وی در خصوص عملکرد تاجیسکتان در پایان گفت: این تیم نسبت به دو سال گذشته بسیار تغییر کرده بود. تبریک به مربی و فدراسیون فوتبال تاجیکستان می گویم چرا که تیمی متفاوت نسبت به تیمی که در دو سال قبل را در میدان شاهد بودیم و مطمئنم در اینده ای نزدیک بهتر خواهند شد.

انتهای پیام/
مریم آزمون فوتبال جوانان بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر