کد خبر: 1088225 A

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پس از شکست کامبوج گفت: از حرکاتی که تیمم انجام داد لذت بردم اما در چنین بازی‌هایی که تیم حریف ضعیفتر است احساس همدردی به وجود می‌آید.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پس از بازی با کامبوج پاسخگوی سوال خبرنگاران شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دراگان اسکوچیچ پس از پیروزی پرگل تیمش در نشست خبری پس از بازی با کامبوج گفت: در ابتدا به تیم خودم تبریک می‌گویم و بازی خیلی خوبی بود. مشخص بود که تیم ما کیفیت بالاتری نسبت به حریفمان دارد و می‌تواند نتیجه را به نفع خودش تمام کند. از حرکاتی که تیمم انجام داد لذت بردم اما در چنین بازی‌هایی که تیم حریف ضعیفتر است احساس همدردی به وجود می‌آید.

او ادامه داد: باز هم می‌گویم که با توجه به کیفیت تیم ما مشخص بود که نتیجه به نفع ما تمام می‌شود و بار دیگر به بازیکنانم تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که ارزیابی وی از بازیکنانی که امروز به کار گرفت و به طور کلی عملکرد تیم در این تورنمنت چیست، گفت: ما تصمیم گرفتیم تا ترکیب تیم را تا حدی عوض کنیم تا فشار این بازی روی بازیکنان تقسیم شود و بازیکنان دیگر نیز آماده بازی نهایی مقابل عراق شوند.

سرمربی تیم ملی اضافه کرد: ما وقتی تصور می‌کنیم تورنمنت تمام شده که بازی پایانی را هم پشت سر گذاشته باشیم. برای تیم عراق احترام زیادی قائل هستیم و می‌دانم بازی خوبی مقابل آنها خواهیم داشت و امیدوارم بازیکنانم همین کیفیتی که در این چند بازی نشان دادند را در آن بازی هم ارائه کنند.

تیم ملی فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر