کد خبر: 1088175 A

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران و جمع زیادی از پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس در ستاد کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کردند.

به گزارش  ایلنا، در فاصله یک هفته تا برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ستادهای انتخاباتی کاندیداها در تکاپو برای دعوت از مردم به حضور در انتخابات و تلاش برای تبلیغات برای پیروزی در انتخابات پیش‌رو هستند؛ یکی از ستادهایی که در روزهای گذشته چهره‌های ورزشی در آن حضور پررنگی داشتند، ستاد فناوری اطلاعات و ورزش و کارآفرینی حجت‌الاسلام رئیسی بود.

این ستاد که مسئولیت آن برعهده سهیل یحیی‌زاده مشاور اقتصادی باشگاه استقلال است، روز گذشته میهمانانی چون حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران و پرویز مظلومی، بهنام ابوالقاسم پور، مهدی فنونی‌زاده، محمد برزگر و جمعی دیگر از ورزشکاران داشت.

از دیگر چهره‌های ورزشی که در روزهای اخیر در ستاد ورزشی این کاندیدای ریاست جمهوری حضور پیدا کردند می‌توان به علی فتح الله زاده و حمیدرضا گرشاسبی مدیران عامل سابق استقلال و پرسپولیس، اسماعیلی حلالی، فراز کمالوند، ابراهیم میرزاپور، مهدی تارتار، هوشنگ نصیرزاده، ساکت الهامی و مهدی پاشازاده اشاره کرد.

1

استقلال پرسپولیس ابراهیم رئیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر