کد خبر: 1087611 A

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال از شرایط موجود این باشگاه انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال تهران از وضعیت نابسامان مدیریتی در این باشگاه انتقاد کردو معتقد است شرایط مدیریتی تیم باید تغییر کند.

وضعیت استقلال نابسامان است؟

شما زمان مدیریت ما را به یاد بیاورید که با وجود همه مشکلاتی که داشتیم هرگز چنین اتفاقاتی رخ نمی‌داد. ببینید بعد از 10 سال به کجا رسیده‌ایم و امروز باشگاه استقلال چه شرایطی را تجربه کرده است. هیچ وقت استقلال و مدیریت باشگاه را اینقدر سبک ندیده بودم. کارما از وزیر گذشته و باید به آقای روحانی رئیس‌جمهور کشور بگوییم به داد استقلال برس

بازی مقابل بحرین چطور بود؟

به نظرم به این بازی بیش از اندازه در رسانه‌ها و فضای مجازی پرداخته شد و آن را حساس کرده بودند. همین حساسیت باعث شد که نیمه اول بازی خوبی را شاهد نباشیم. در نیمه دوم با تغییراتی که سرمربی تیم ملی انجام داد، شرایط خیلی بهتر شد. نیمه دوم جزو بازی‌های خوب چند وقت اخیر فوتبال ملی ایران بود. با درخشش یکسری از بازیکنان توانستیم به بحرین گل بزنیم، اما با توجه به بازیکنانی که اسکوچیچ در اختیار دارد، می‌تواند از بازیکنان دیگر استفاده کند. بازیکنانی داریم که می‌توانند کمک حال تیم ملی باشند. امیدوارم بازیکنان ایران همچنان بدرخشند و در نهایت با صعود به مرحله بعد و موفقیت در آن جشن خوبی برای رفتن به جام جهانی بگیریم.

به عملکرد تیم انتقاد می‌شود؟

وقتی با سه گل آنها را در زمین خودشان شکست می‌دهیم، نشان‌دهنده آن است که همه چیز عالی پیش رفته. بچه‌ها در این بازی واقعاً با غیرت و تعصب بازی کردند و نشان دادند که مرد روزهای سخت هستند. منصفانه نیست که الان بخواهیم هجمه وارد کنیم. ما جدا از سه گلی که زدیم چند موقعیت خوب دیگر هم داشتیم، ولی مسئله مهم گرفتن سه امتیاز بود. البته کار تیم ملی تمام نشده است و ما باید در دو بازی بعدی هم نتایج لازم را گرفته و از گروه‌مان صعود کنیم. ما نباید بابت این برد مغرور شویم و باید با انگیزه بیشتر به مصاف عراق برویم، چرا که این تیم قوی‌تر از بحرین است. امیدوارم که در نهایت از گروه‌مان صعود کنیم و برای مرحله بعدی آمادگی بیشتری داشته باشیم.

بازی‌های بعدی را چطور پیش بینی می‌کنید؟

عراق هم نمی‌تواند جلوی ما عرض‌اندام کند. بزرگ کردن این تیم‌ها در دنیای مجازی عادت‌مان شده است و خودمان را دست‌کم می‌گیریم، در صورتی که می‌توانیم مثل شب گذشته برابر بحرین عملکرد بهتری داشته باشیم. هر چقدر بازی‌ها را حساس کنیم، شرایط برای تیم ملی و بازیکنان دشوارتر می‌شود. ما سال‌هاست که در آسیا و حتی جام جهانی عملکرد خوبی داشته‌ایم و می‌توانیم بار دیگر با یک بازی زیبا عراق را شکست دهیم. اگر این بازی را بیش از اندازه حساس نکنیم و دنبال اهداف‌مان باشیم، سه امتیاز را می‌گیریم.

 

استقلال تیم ملی ایران علی فتح الله زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر