کد خبر: 1087431 A

حضور مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردببل گفت: نتایج درخشان شما کشتی گیران جوان در مسابقات جهانی باعث غرور ملی است.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی، سجاد انوشیروانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل و دارنده مدال های نقره وزنه برداری المپیک و جهان و حسن پور فرماندار سرعین از اردوی تیم ملی کشتی در شهرستان سرعین بازدید و با اعضای تیم ملی کشتی در خصوص نحوه برگزاری و شرایط اردو سخن گفت و افزود: نتایج درخشان شما کشتی گیران جوان در مسابقات جهانی باعث غرور ملی است.

 وی با تقدیر از زحمات کادر فنی و ورزشکاران افزود: امیدوارم این اردو زمینه مناسبی برای ارتقاء آمادگی جسمانی و تقویت فنی کشتی گیران جوان را داشته باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردببل در خصوص افتخار آفرینی ورزشکاران در میادین مختلف ورزشی افزود: نتایج درخشان کشتی گیران در میادین مختلف جهانی، بین المللی و المپیک باعث افتخار و غرور ملی است.

حسن پور، فرماندار شهرستان سرعین در این بازدید با آرزوی موفقیت برای تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور از تلاش کادر فنی و مدیریت این تیم در خانه کشتی تجلیل کرد.

وی با اشاره به جایگاه و ظرفیت خوب شهرستان سرعین در امر گردشگری و ورزشی خواستار بسیج امکانات سرعین برای هرچه بهتر برگزار شدن اردوهای مختلف ورزشی در این شهرستان شد.

فدراسیون کشتی ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر