کد خبر: 1087406 A

مراسم وزن کشی و قرعه کشی مسابقات پنج وزن دوم رقابت های بین المللی کشتی جام زیلکوفسکی لهستان در شهر ورشو برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان که بعنوان آخرین مرحله از سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی برای المپیک توکیو و همچنین رنکینگ مسابقات جهانی 2021 نروژ محسوب می شود، از دیروز در شهر ورشو در حال برگزاری است و امروز با برگزاری مسابقات پنج وزن دوم به پایان می رسد.

نتایج قرعه کشی کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند، مسابقات به صورت دوره ای و در دو گروه برگزار می شود، که رضا اطری در گروه ب باید به مصاف نورسلیم سانایف دارنده مدال های نقره و برنز جهان از قزاقستان و جهانگیرمیرزا توروب اف قهرمان آسیا از ازبکستان برود.

در وزن 74 کیلوگرم مصطفی حسین خانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف کامیل ریبسکی از لهستان می رود. یونس امامی دیگر نماینده کشورمان در این وزن نیز در گروه حسین خانی حضور دارد و در دور نخست به مصاف دنیس پالوف از اوکراین می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف خادجی مراد گادجیف از آذربایجان می رود. دو نماینده کشورمان در صورت پیروزی مقابل حریفان خود در مرحله نیمه نهایی با یکدیگر کشتی خواهند گرفت. در این وزن 13 نفر شرکت کرده اند.

در وزن 125 کیلوگرم که 9 کشتی گیر حضور دارند، امین طاهری در دور اول به مصاف اولگ بولتین قهرمان آسیا از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف یوسف حمیدا از مصر می رود.

امیرحسین زارع دیگر نماینده کشورمان در این وزن که در بالای جدول حضور دارد، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف دیالدین عبدالمطلب از مصر می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و مرحله نیمه نهایی با برنده مبارزه میان براحال از الجزایر و الکساندر کولدوفسکی از اوکراین می رود.

دو نماینده کشورمان در صورت پیروزی بر تمامی حریفان خود در دیدار فینال به مصاف هم می روند.

کشتی آزاد ورزشی امین طاهری مصطفی حسین خانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر