کد خبر: 1086982 A

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران مورد توجه باشگاه رم ایتالیا قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، با پایان فصل رقابت‌های فوتبال در قاره اروپا، فعالیت باشگاه‌ها در نقل و انتقالات از هفته آینده به صورت رسمی آغاز می‌شود. سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از باشگاه زنیت یکی از لژیونرهای ایرانی است که همانند فصول اخیر مورد توجه باشگاه‌های مطرح قاره سبز قرار دارد.

با وجود اینکه پیش‌تر مهاجم بلندقامت تیم ملی ایران از سری آ ایتالیا پیشنهاد داشته و از دو باشگاه میلان و لاتزیو به عنوان مقاصد احتمالی او نامبرده می‌شد، اکنون روزنامه ایتالیایی مدعی است که او به عنوان یکی از گزینه‌های ژوزه مورینیو برای تقویت خط حمله آث.رم در نظر گرفته شده است.

روزنامه کوریره دلو اسپورت درباره ستاره تیم زنیت نوشت: "در صورت عدم ورود آندره بلوتی از تورینو، رم سعی خواهد کرد سردار آزمون را از زنیت سن پترزبورگ به خدمت بگیرد. طبق گزارشات، کلودیو لوتیتو، مدیربرنامه بلوتی، صریحاً اعلام کرده که قیمت درخواستی را کاهش نخواهد داد و همچنان بر 30 میلیون یورو برای بازیکن ملی پوش ایتالیایی اصرار دارد.

به گفته این روزنامه، آزمون به عنوان یک گزینه کم هزینه برای ژوزه مورینیو برای تقویت بخش حمله در رم در نظر گرفته شده است. رم هنوز در حال مذاکره با تورینو است و گفته می‌شود 20 میلیون یورو برای این مهاجم پیشنهاد داده است، اما آنها آماده کاهش قیمت نیستند.

آزمون در ژانویه 26 ساله شد و در 83 بازی رسمی با زنیت 52 گل به ثمر رسانده است. این مهاجم ایرانی در فوریه 2019 با مبلغ 12 میلیون یورو به زنیت نقل مکان کرد و قرارداد او با تیم لیگ برتر روسیه در ژوئن 2022 به پایان می‌رسد."

سردار

انتهای پیام/
تیم ملی فوتبال ایران سردار آزمون ژوزه مورینیو رم زنیت سن پترزبورگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر