کد خبر: 1086740 A

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان پس از پیروزی ایران برابر بحرین اعلام کرد که هم‌دلی و همکاری بازیکنان و کادر تیم‌ملی و فدراسیون باعث این برد شد.

به گزارش ایلنا، شهاب عزیزی خادم بعد از برتری تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل بحرین گفت: در ابتدا به مردم کشورم تبریک می‌گویم. آنچه که شاهد بودیم توکل به خداوند عالم و همراهی و همدلی بین کادر فنی و بازیکنان بود. همچنین تیم همکاران من در فدراسیون زحمات زیادی کشیدند که جای تشکر دارد. با وجود برخوردهایی که چه در داخل و چه در بیرون رخ داد با این وجود خوشحالی ملت ایران بسیار مهم بود.

وی در ادامه افزود: امروز با وجود آنکه میزبان نبودیم با 3 گل برنده شدیم و حداقل باید 3-4 گل دیگر می‌زدیم. تیم در فضای بسیار همدل کار کرد و برای اولین بار در خاک بحرین به برتری رسید. این تیم یکی از همدل‌ترین تیم های تاریخ است.خوشحالم که در این شرایط تحریم‌های ظالمانه تیم ملی ملت ایران را شاد کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: جا دارد از رسانه ملی هم تشکر کنم و امیدوارم هدایت شده به سمت بازی‌های دیگر برویم. همچنین از وزیر ورزش که هر روز با من در ارتباط بود و نیز آقای نوبخت و آقایان عسگری و فروغی تشکر کنم. این نفرات مشوقانه ما، کنار مردم و فوتبال ملی بودند و امیدوارم این رویه مستمر باشد. امید دارم که از این گروه صعود کنیم و شور و شعف را با برد مقابل عراق داشته باشیم.

عزیزی‌خادم ادامه داد: این برد به لحاظ تاریخی و به زعم من یکی از سخت‌ترین بازی های تاریخ فوتبال ایران بود. ما به همین تیم بحرین باخته بودیم و 20 سال و نتوانستیم در خاک بحرین این تیم را ببریم ولی با کمک بچه‌ها تاریخی ترین برد را مقابل بحرین کسب کردیم. اگر این بازی را نمی‌بردیم در مرحله پیش مقدماتی حذف می‌شدیم و حتی به جام ملت‌های آسیا هم صعود نمی‌کردیم. این برد شبیه به معجزه بود چون هم شانس داریم که به عنوان تیم اول به جام جهانی برویم و هم برای جام ملت‌ها شانس داشته باشیم.

وی تاکید کرد: جا دارد از ملت ایران تشکر کنم، حتما به زودی با مردم ایران از سختی‌هایی که در فدراسیون شاهدش بودیم سخن خواهیم گفت. امیدوارم برنامه‌ریزی مدون و مدرن تدوین کنیم. این فوتبال متعلق به مردم ایران است، برد امشب عصاره اتحاد ملی بود و امیدوارم همه رسانه‌ها با قلم خود به ما کمک کنند. امیدوارم بستر پیشرفت فوتبال ملی که در مرحله آینده هزینه‌ بیشتری خواهد داشت فراهم شود و در پایان بازی با عراق شاهد صعود ایران باشیم.

 

تیم ملی فوتبال ایران شهاب عزیزی خادم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر