کد خبر: 1086070 A

ایران از بازیکنانی که در سرتاسر دنیا بازی می‌کنند بهره می برد

سرمربی تیم ملی فوتبال بحرین در کنفرانس خبری پیش از دیدار ایران و بحرین، پاسخگوی سوالات رسانه‌ها بود.

به گزارش ایلنا، هولیو سوزا، سرمربی تیم ملی فوتبال بحرین گفت: فردا بازی بزرگی با تیم ملی فوتبال ایران داریم. تیم ایران چندین دوره قهرمان آسیا شده و تیم قدرتمند آسیا و اول قاره محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: این تیم از بازیکنان بزرگ و با کیفیتی بهره می برد. مهدی طارمی یکی از بازیکنانی است که مهره مهم و کلیدی تیم ایران محسوب می شود. او تجربه بازی در لیگ قهرمانان آسیا را داشته و بارها گلزنی کرده است. مهاجم خوبی برای ایران محسوب می شود. تیم ایران بازیکنان خوبی دارد. ما مطمئنا هم‌سطح تیم ایران و ژاپن نیستم اما برای اینکه خود را به سطح بالای قاره آسیا برسانیم باید خودمان را در این مسابقه نشان دهیم و برنده از زمین بازی بیرون آییم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بحرین افزود: در واقع ایران از بازیکنانی که در سرتاسر دنیا بازی می کنند، بهره می‌برد. نماینده ای دارد که در لیگ باشگاههای اروپا با تیمش قهرمان شده، یا بازیکنی که به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ روسیه انتخاب شده است. در داخل ایران نیز از بازیکنانی بهره می‌برد که تجربه بازی در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را دارد اما ما تیم یک سال و نیم گذشته نیستیم و خودمان را برای این چالش بزرگ آماده کردیم.

سوزا در پایان گفت: با اینکه تیم اول گروه هستیم اما یک بازی بیشتر داریم و این دلیل نمی‌شود که تیم ها را دست کم بگیریم.

تیم ملی فوتبال ایران تیم ملی فوتبال بحرین هولیو سزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر