کد خبر: 1085825 A

سرمربی تیم ملی اسپانیا از عملکرد شاگردانش مقابل پرتغال انتقاد کرد.

به گزراش ایلنا، لوییز انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا در مورد تقابل با پرتغال گفت: "ما باید در مقابل دروازه حریفان موقعیت های بیشتری در اختیار داشته و فرصت طلب تر از این باشیم. همیشه موارد برای پیشرفت وجود دارد، اما این موضوع در مورد همه تیم ها صدق می کند. آنچه بیش از همه چیز در این دیدار مور پسندم قرار گرفت رویکرد بازیکنان تیم ملی اسپانیا بود و آنچه چندان مورد رضایتم نیست نتیجه مسابقه بوده است. قصد داشتم اولین بار به رابرت سانچز میدان بدهم، اما در نهایت این اتفاق امکان پذیر نبود.

زوج آیمریک لاپورت و پائو تورس؟ من دو مدافع میانی پرانرژی در میدان دیدم که به خوبی قادر به یارگیری فشرده بودند. لاپورت و پائو تورس هر دو چپ پا هستند و می توانند با قدرت و استحکام خود از عقب بازی سازی را آغاز کنند. ممکن است از این زوج در رقابت های یورو 2020 استفاده کنیم. مردم با دیدن دو مدافع میانی چپ پا چنین نظراتی دارند و اگر هر دو مدافع میانی ما راست پا بودند چیزی در این خصوص نمی گفتند.

خستگی بازیکنان؟ پدری یکی از مقاوم ترین بازیکنان اسپانیا بوده و صحبت در مورد خستگی او کلیشه ای است. ما در مورد پدری تردید نداریم و می دانیم که او می تواند چقدر برای اسپانیا سودمند عمل کند."

 

تیم ملی اسپانیا لوییز انریکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر