کد خبر: 1084946 A

کاپیتان تیم آلومینیوم اراک درباره مصدومیتش و عمل جراحی‌ای که روز گذشته انجام داد، صحبت کرد.

میثم مجیدی در گفتگو با ایلنا درخصوص مصدومیت در تمرینات و شکستگی نازک‌نی اظهار داشت: در تمرین دو روز پیش یک فوتبال درون تیمی داشتیم و در لحظات پایانی بود که برای یک ضربه سر به هوا پریدم و موقع فرود با نوک پنجه راست پایین آمدم که فشار روی نازک‌نی وارد شد و شکست. 

او درباره مصدومیتش اضافه کرد: من تا به امروز چنین مصدومیتی نداشتم و این به هر شکل اتفاق افتاده است که بسیار نادر بود. ارتفاع پرشی که داشتم بسیار زیاد بود و نوک پایم به تیرک افقی دروازه خورد! در این اندازه به هوا پریده بودم و موقع فرود نتوانستم تعادلم را حفظ کنم که موجب شکستگی شد. اگر از این پرش عکسی وجود داشت قطعا خودش یک رکورد می‌شد(باخنده.)

کاپیتان آلومینیوم اراک درباره عمل جراحی‌اش توضیح داد: بعد از این اتفاق به همراه آقای امیدوار و دکتر نظیری به بیمارستان رفتیم و عکسبرداری کردیم که متوجه شکستگی نازک‌نی شدیم. بلافاصله به تهران آمدیم و عمل جراحی روز گذشته زیر نظر دکتر کیهانی انجام شد. دکتر به من گفت که عمل خوبی بوده و الان هم منتظر معاینه ایشان هستم تا اگر مشکل خاصی نباشد، مرخص شوم.

مجیدی درباره اینکه چه زمانی می‌تواند تمریناتش را آغاز کند، گفت: آنطور که دکتر گفتند سه هفته پایم باید داخل گچ باشد و دو سه هفته هم باید پس از آن فیزیوتراپی را انجام بدهم. بعد از آن آب‌درمانی و راه رفتن را باید آغاز کنم که فکر کنم بین دو و نیم تا سه ماه زمان طول درمانم خواهد بود. امیدوارم که هر چه زودتر این اتفاق بیفتد و دوباره در خدمت تیم باشم. از تمامی هواداران هم می‌خواهم که من را دعا کنند تا زودتر به میادین برگردم.

میثم مجیدی درباره آینده آلومینیوم اراک در باقی مسابقات فصل جاری عنوان کرد: از زمانیکه آقای منصوریان تشریف آوردند جو خوبی راه افتاده و بچه‌ها هم قسم شدند. آلومینیوم یکی از بهترین تیم‌هایی است که از نظر صمیمت و رفاقت دیده‌ام. امکان دارد که هم در جام حذفی و هم در لیگ برتر شگفتی خاصی را رقم بزنیم و امیدوارم که این اتفاق هم بیفتد و دل هواداران را هم شاد کنیم.

مصدومیت آلومینیوم اراک میثم مجیدی نازک نی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر