کد خبر: 1084871 A

مهاجم لهستانی بایرن مونیخ درباره احتمال جدایی از این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، رابرت لواندوفسکی احتمال جدایی بایرن مونیخ در تابستان امسال را به منظور کشف فرصت‌های جدید دور از بوندسلیگا، جایی که از سال 2010 در آن بازی کرده است، رد نکرد.

قرارداد مهاجم لهستانی با بایرن تا ژوئن 2023 ادامه دارد و او تأکید کرده است که در بایرن احساس راحتی می‌کند. لواندوفسکی به کانال پلاس گفت: "من همیشه کنجکاوم که یک زبان جدید، یک فرهنگ جدید یاد بگیرم. من در بایرن بسیار وضعیت خوبی دارم. آن‌ها باشگاه بزرگی هستند و شهر [مونیخ] باشکوه است."

انگلیس، اسپانیا یا فرانسه؟

طبق گفته اکیپ فرانسه، پاری سن ژرمن می‌تواند یک تعویض احتمالی را در نظر بگیرد که کیلیان امباپه را به بایرن مونیخ ملحق کند و در صورت تمدید قرارداد مهاجم فرانسوی، لواندوفسکی به فرانسه منتقل شود.

در همین حال، روزنامه آلمانی بیلد فاش کرد که ملی پوش لهستانی می‌تواند مایل باشد مونیخ را به لندن یا بارسلونا ترک کند تا به ترتیب در چلسی یا بارسلونا بازی کند.

از زمان پیوستن به بایرن از بوروسیا دورتموند در سال 2014، لواندوفسکی 294 گل در همه مسابقات به ثمر رسانده است تا پس از گرد مولر، دومین گلزن تاریخ باشگاه شود. مدیر عامل سابق بایرن مونیخ، کارل-هاینتس رومنیگه، اخیراً گفت: "روشن است که [لواندوفسکی] قرار است بماند، زیرا هیچ کس بازیکنی را که 60 گل به ثمر برساند، نمی‌فروشد."

بایرن مونیخ رابرت لواندوفسکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر