کد خبر: 1084827 A

مربی هلندی می‌گوید رفتار رئیس باشگاه بارسلونا با رونالدو کومان غیرحرفه‌ای است.

به گزارش ایلنا، رونالد دی بوئر تأکید کرد که رفتار خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا با رونالد کومان در چند هفته گذشته چیزی غیر حرفه‌ای بوده است. مربی هلندی معتقد است که هموطنش فصل گذشته در بارسلونا کار بسیار خوبی انجام داده و شایسته فرصتی دیگر برای اثبات ارزش خود در این باشگاه در فصل 2221/2021 است.

دی بوئر به مارکا گفت: "[کومن] هنگام رفتن [به بارسلونا] می‌دانست که اوضاع سختی پیش روی اوست. جدایی بازیکنانی مانند لوئیز سوارز روی رختکن خصوصاً [لیونل] مسی تأثیرگذار بود، اما تیم با قهرمانی در کوپا دل ری عملکرد خوبی از خود نشان داد. شرم آور بود، آنها [به کسب عنوان قهرمانی لیگ] نزدیک بودند اما در آخرین بازی‌ها آن‌ها نتوانستند برای لالیگا مبارزه کنند.

او ادامه داد: "برخی کومن را مقصر دانستند [و] گفتند که او مسئول است، اما کومن بارسلونا را باور کرد؛ چیزی که از دست رفته بود. او به آنها فهماند که می‌توانند هر تیمی را تنبیه کنند و مسی باورهای خود را بازپس گرفت. من نمی‌فهمم چه اتفاقی می‌افتد. لاپورتا انسان بزرگی است، اما عجیب است که چنین رفتاری انجام بدهی. این رفتار غیرحرفه‌ای [و] مغرورانه است. من فکر می‌کنم که رونالد لیاقت آن را ندارد.

دی بوئر با حمایت از هموطنش گفت: من نمی‌دانم که آیا او ادامه خواهد داد یا نه، من فکر می‌کنم این تنها گزینه‌ای است که وجود دارد. این یک وضعیت عجیب و غریب است، بهترین راه برای انجام کارها نیست. بیایید امیدوار باشیم که او بماند و به اثبات خود ادامه دهد. او شایسته آن است."

بارسلونا رونالد کومان رونالدو دی بوئر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر