کد خبر: 1084773 A

نگران دو بازی تیم ملی برابر عراق و بحرین هستم

پیشکسوت استقلال تهران شرایط تیم ملی را پیش از شروع رقابت‌ها مناسب دانست.

به گزارش ایلنا، هاشم بیک زاده پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید در آستانه مسابقات حساس تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی قطر ملی پوشان باید روی مسائل مهم تمرکز داشته و به حواشی نپردازند تا به بهترین نتایج دست پیدا کنند. 

آخرین بازی استقلال پیش از تعطیلی لیگ مقابل صنعت نفت آبادان چطور بود؟

دو تیم، یک بازی معمولی را به نمایش گذاشتند. هوای گرم، زمین نامناسب و بی انگیزگی بازیکنان باعث شد تا شاهد یک بازی زیبا نباشیم. بیشتر از اینکه از گل استقلال خوشحال باشم از این خوشحال هستم که آرمان رمضانی توانست بعد از مدتها پایش به گلزنی باز شود. او تحت فشار شدید بود و همه از او انتقاد می کردند. وقتی یک بازیکن به استقلال و یا پرسپولیس می رود اگر نتواند گلزنی کند تحت فشار شدیدی قرار خواهد گرفت و آرمان توانست با زدن این گل ۳ امتیازی و حیاتی برای استقلال از این فشار بیرون بیاید.

بعد از تعطیلات لیگ، تیم ملی فوتبال ایران مسابقات حساسی را پیش رو دارد.

به آینده تیم ملی خوشبینم اما نگران دو بازی این تیم برابر عراق و بحرین هستم. این دو تیم هر دو خطرناک هستند و اگر بازیکنان ملی پوش ما دچار اشتباه شوند به طور حتم حضور در جام جهانی را از دست خواهیم داد. باید در این مسابقات حداکثر تمرکز را در دستور کار داشته باشیم و نباید به حواشی توجه کنیم. انتشار شایعات و اخبار نادرست کار دشمنان تیم ملی است که سعی دارند با هر وسیله ای از تمرکز تیم ملی کم کنند.

لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی را چطور می‌بینید؟

دعوت بازیکنان به تیم ملی سلیقه ای است. هر مربی تفکرات و نظرات خود را دارد اما اعتقاد دارم به جز قایدی، فرشید اسماعیلی هم می توانست به تیم ملی دعوت شود. جای اسماعیلی در تیم ملی خالی است. من بارها گفته ام که اسماعیلی وقتی در اوج آمادگی است کلاس فوتبالش بالاتر از خیلی از فوتبالیست های ما است. امیدوارم او این آمادگی را حفظ کرده تا بتواند در آینده به تیم ملی راه پیدا کند.

به خط دفاع تیم استقلال هم انتقاد می‌شد.

درست است. یک تیم بزرگ نباید اشتباه کند. بازیکنانی که به عنوان مدافع در استقلال بازی می کنند باید تمرکز بالایی داشته باشند و به خود اجازه ندهند که در زمین اشتباه کنند. در دو بازی گذشته خط دفاع استقلال عملکرد بدی نداشته اما باید کوچکترین اشتباهات هم برطرف شود. زیرا فوتبال بازی لحظه ها است و یک اشتباه هر چند کوچک می تواند یک تیم را از قهرمانی و یا برد دور کند.

استقلال هاشم بیک زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر