کد خبر: 1084485 A

هافبک سابق تیم اسپارتا پراگ با پیشنهادی از سوی سپاهان روبرو شده است.

به گزارش ایلنا، وب سایت ruik.cz جمهوری چک در مطلبی نوشت: مارتین هاچک بعد از پایان قراردادش در آلمان به یک تیم جدید نزدیک می شود و او علاقه مند است تا به فوتبالش در آسیا ادامه دهد. این بازیکن به سمت دومین قرارداد خود در خارج از فوتبال چک می رود.

مارتین هاچک پس از اینکه قراردادش با اسپارتا پراگ به پایان رسید، راهی بوندس لیگای 2 و تیم  وورتسبورگر کیکرز شد اما کمکی به نجات این تیم نکرد. او پس از اتمام قرادادش با این تیم، آلمان را ترک کرد و طبق گمانه زنی ها، این فوتبالیست 25 ساله راهی آسیا می شود.

اختلاف مارتین هاچک با اسپارتا یکی از جنجالی ترین اتفاقات در سال گذشته فوتبال چک بود. او باید بیش از 20 میلیون کرون به باشگاه سابق خود بپردازد. با این حال، او و وکیلش مارکتا ووچوسکا شکایت خود را به نزد دادگاه عالی ورزش CAS برده و درخواست تجدید نظر کرده اند.

با این حال این بازیکن راهی وورتسبورگر کیکرز شد و در 13 بازی برای تیمش به میدان رفت که در 5 بازی آخر، تنها 35 دقیقه به میدان رفت با این حال او به جلوگیری از سقوط تیمش به لیگ 3 آلمان کمکی نکرد و این تیم با قرار گرفتن در قعر جدول 18 تیمی بوندس لیگای 2، به دسته پایین تر سقوط کرد.

به همین دلیل، او درخصوص قرارداد جدید با مدیریت باشگاه وورتسبورگر کیکرز به توافق نرسید و این باشگاه را ترک کرد. طبق آخرین گمانه زنی ها در مورد این بازیکن، او راهی یک تیم در ایران به نام سپاهان خواهد شد.

این تیم در حال حاضر صدرنشین لیگ ایران است، بنابراین در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهد داشت. دو فوتبالیست از جمهوری چک به نام های رابرت ساها (پرسپولیس) و مارتین پاریزک (صباباطری) قبلاً در ایران کار کرده اند.

حضور هاچک در فوتبال آسیا می تواند به لحاظ فوتبال و مالی به او کمک کند. اگر او موفق به پیروزی در دادگاه CAS نشود، هنوز بیش از 20 میلیون بدهی بر گردن خواهد داشت.

سپاهان اصفهان مارتین هاچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر