کد خبر: 1084320 A

بازیکنان فولاد خوزستان با انتشار پستی مشترک برای کسب سهمیه آسیایی هم قسم شدند.

به گزارش ایلنا، فولاد خوزستان در سال جدید نتوانسته نتایج مطلوبی بگیرد. تا جایی که این تیم در 13 بازی خود در سال 1400 تنها موفق شده در 4 بازی به پیروزی برسد و در 5 بازی در برابر حریفان خود شکست خورده است.

فولادی ها که بعد از مسابقات لیگ قهرمانان به دنبال آن بودند که با پیروزی در بازی های عقب افتاده خود دوباره به دنبال کسب سهیمه آسیایی باشند اما اکنون با 31 امتیاز در رتبه هفتم قرار گرفته است.

از همین رو شاگردان جواد نکونام با انتشار پستی مشترک در صفحات شخصی خود در اینستاگرام هم قسم شده‌اند تا امتیازات از دست رفته را جبران کنند.

اکنون که به روزهای حساس رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی نزدیک می‌شویم اعلام می‌کنیم که ما بازیکنان تیم فولاد در راستای اهداف از پیش تعیین شده که همان کسب افتخار غرور و شادی برای مردم عزیز خوزستان است، هم‌قسم شده‌ایم و با تاسی از دلاورمردان آب و خاک این دیار همیشه سرافراز، اعلام می‌داریم که در این راه هیچ چیز نمی‌تواند مانعی بر سر راه‌مان باشد. برای دستیابی به اهدافی که تعیین شده، حول محور سرمربی حرفه‌ای خود که تمام وقت خود را صرف موفقیت فولاد و سربلندی فوتبال خوزستان کرده گرد هم جمع شده‌ایم و حضور مداوم دو ماهه در اردوهای بلندمدت و دوری طولانی از خانواده‌هایمان هم نتوانسته ذره‌ای از عزم راسخ ما به رسیدن به این هدف‌ها کم کند لذا اعلام می‌کنیم تا آخرین لحظه برای اعتلای نام خوزستان عزیز و فولاد دوست‌داشتنی تلاش خواهیم کرد و شروع دوباره رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی تولدی دوباره برای فولاد خواهد بود و همانطور که فصل گذشته در سه هفته پایانی توانستیم با سبقت از رقبا به جایگاه سومی لیگ برتر دست پیدا کنیم این بار هم تلاش خواهیم کرد با استفاده از فرصت هشت هفته پایانی رقابت‌ها به اهداف از پیش تعیین شده دست پیدا کنیم. در این مسیر دشوار باید مجموعه فوتبال خوزستان متحدتر از گذشته در کنار هم بایستد تا همچون سال‌های گذشته برخی افراد خاص که منافع‌شان در تضاد با موفقیت فولاد و شادی مردم خوزستان است اجازه‌ی بیراهه کشیدن تیم را پیدا نکنند.

از سوی دیگر بر خود واجب می‌دانیم از زحمات مدیرعامل محترم و اعضای محترم هیات مدیره باشگاه که در سخت‌ترین شرایط در کنار مجموعه تیم بوده‌اند و همچنین جناب آقای مهندس ابراهیمی، مدیرعامل محترم شرکت فولاد خوزستان، اعضای محترم هیات مدیره کارخانه بزرگ فولاد، کارگران شریف و زحمتکش این مجموعه و هواداران راستین و عاشقان فولاد قدردانی کنیم و یقین داریم که این حمایت‌ها تا پایان از مجموعه تیم فوتبال فولاد ادامه خواهد داشت و با اطمینان از همین حمایت‌ها اعلام می‌کنیم بطور قطع قدم‌های ما در زمین مسابقه استوارتر از همیشه خواهد بود.

photo_۲۰۲۱-۰۶-۰۱_۱۰-۰۳-۳۵

 

فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر