کد خبر: 1084032 A

مهاجم لهستانی بایرن مونیخ معتقد است که در بازی با پاری سن ژزمن حضور داشت می‌توانست مانع حذف تیم خود شود.

به گزارش ایلنا، رابرت لواندوفسکی،‌در مسابقات این فصل عملکرد فوق العاده ای داشت و توانست رکورد گرد مولر در گلزنی در مسابقات یک فصل لیگ آلمان نیز بشکند. در حال حاضر شایعاتی در مورد حضور او در تیمی دیگر شنیده می شود و بنا بر گزارشات تیم هایی از ایتالیا، اسپانیا و انگلیس به جذب این بازیکن علاقه دارند. با این وجود، مهاجم 32 ساله می گوید در آلمان خوشحال است و اگر چه پیشنهادهایش را بررسی خواهد کرد اما بعید است برای جدا شدن از بایرن مونیخ به باشگاه فشار بیاورد. این بازیکن در مورد آینده اش گفت:

با ذهنیت باز با پیشنهادها برخورد خواهم کرد. حس خوبی در بایرن دارم. آنها باشگاهی فوق العاده هستند و شهر نیز عالی است. همیشه دوست دارم زبان جدیدی یاد بگیرم و با فرهنگ جدید آشنا شوم اما نمی دانم این اتفاق در دوران بازیم خواهد افتاد یا بعد از آن خواهد بود.بایرن در بوندس لیگا توانست به قهرمانی برسد اما با شکست مقابل پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان از این تورنمنت کنار رفت. لواندوفسکی در این دیدارها به خاطر مصدومیت غایب بود و حال اعتراف می کند تماشای شکست تیمش از کنار زمین خیلی سخت بوده است:

شکست مقابل پاری سن ژرمن درد زیادی داشت. حس می کردم نمی توانم در مسیر برد به هم تیمی هایم کمک کنم و بسیار ضعیف هستم. این ناتوانی آزارم می داد. فکر می کنم اگر در زمین مسابقه بودم شرایط متفاوت رقم می خورد اما کاری از دستم برنمی آمد. به شخصه کنار آمدن با این شکست برایم سخت بود. می توانستیم به راحتی پاری سن ژرمن را شکست دهیم و به دور بعد برویم.

مهاجم لهستانی با زدن 41 گل در مسابقات این فصل رکورد گرد مولر را شکاند. او در این باره نیز می گوید:

مساله رکورد چیزی نیست که فکر و ذهنم را درگیر کند. وقتی مقابل چالشی جدید قرار می گیرم، تلاش می کنم کاری که هیچ کس تا به حال موفق به انجامش نشده را انجام دهم زیرا این مسائل است که مرا به جلو می راند. از نظر من، اگر کاری که عاشقش هستید را انجام دهید، می توانید به اهدافی که فکر می کردید غیر ممکن است برسید. اگر بخواهم صادق باشم، فکر می کردم هیچ بازیکنی نمی تواند به رکورد مولر حتی نزدیک شود. به خصوص که در چند بازی هم غایب بودم. بخشی از فصل را به خاطر مصدومیت از دست دادم و در واقعیت، واقعا بزرگی کاری که انجام دادم را درک نکردم و شاید این چیز خوبی باشد.

بوندسلیگا فوتبال اروپا لیگ قهرمانان اروپا لواندوفسکی پاری سن ژرمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر