کد خبر: 1083989 A

سرمربی سابق و فرانسوی رئال مادرید در خصوص جدایی خود از رئال مادرید توضیح داد.

به گزارش ایلنا، با پایان مسابقات این فصل لالیگا زین الدین زیدان از سرمربیگری رئال مادرید استعفا داد تا این پایان کار کهکشانی و زیدان باشد.

زین‌الدین زیدان با نگارش یادداشتی، که در نسخه امروز آاس به چاپ رسیده، درباره دلایل جدایی از رئال‌مادرید سخن گفته که بخش‌هایی از آن را می‌خوانیم:

رئال را ترک کردم چون باشگاه دیگر آن اعتقادی که می‌خواستم را به من نداشت. من برنده به دنیا آمده‌ام و به خاطر کسب افتخار این‌جا بودم، اما مهم‌تر از آن انسان‌ها و رفتار‌های آن‌ها بود و حس می‌کردم این موارد به طور کلی از یاد برده می‌شد.

ناراحت می‌شدم وقتی بعد از یک باخت،  در رسانه‌ها می‌خواندم که زیدان در صورت نبردن بازی بعدی اخراج می‌شود. فاش شدن عامدانه این اخبار در رسانه‌ها تاثیری منفی روی ترکیب می‌گذاشت و باعث ایجاد تردید و کج‌فهمی می‌شد.

حضور ۲۰ ساله در مادرید زیباترین اتفاقی بود که در زندگی من رخ داد و می‌دانم که بابت آن، مدیون فلورنتینو پرز هستم. وقتی این موضوع را می‌گویم، به آن از صمیم قلب اعتقاد دارم.

می‌خواهم در این فرصت، پیامی به خبرنگاران بدهم. در صدها کنفرانس مطبوعاتی شرکت کردم و متاسفانه کمتر درباره فوتبال صحبت شد، آن هم در حالی که فوتبال ما را در کنار هم قرار داده است. بیایید فوتبال را فراموش نکنیم.

 

رئال مادرید فوتبال اروپا لالیگا زیدان زین الدین زیدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر