کد خبر: 1083207 A

نامزد انتخابات ریاست جمهوری از یک چهره جنجالی به عنوان مشاور قرار است در کنار خود استفاده کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محسن مهرعلیزاده، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که یک چهره اصلاح طلب و ورزشی محسوب می‌شود قرار است با شش نامزد دیگر این عنوان برای جلب رای مردم و نشستن بر صندلی ریاست جمهوری رقابت کند.

مهرعلیزاده در سال‌های اخیر ریاست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و پیشتر استانداری اصفهان را بر عهده داشته است ولی علاقه مندان به ورزش او را با ریاست سازمان تربیت بدنی در دولت محمد خاتمی به یاد می‌آورند و البته یک دوره حضور در انتخابات دور نهم ریاست جمهوری که توفیقی برایش به همراه نداشت. 

طی اخبار منتشر شده مهرعلیزاده یک چهره جنجالی و پرحاشیه را به عنوان مشاور در کنار خود قرار داده و قرار است در کارزار انتخاباتی و پروژه‌های تبلیغاتی از مشاوره‌های وی استفاده کند.

رسول پناه که حدود یک سال قبل اتفاقات جنجالی زیادی پیرامون خودش و باشگاه پرسپولیس که ریاست هیات مدیره آن را بر عهده داشت رقم زده بود مدتی است از فضای فوتبال دور افتاده ولی هنوز نامش سر زبان‌هاست و خیلی از هواداران پرسپولیس او را با خاطرات بد روزهای پایان حضورش در این باشگاه و درگیری‌هایی که با اعضای تیم داشت به یاد می‌آورند.

رسول پناه از زمان آمدنش در هیات مدیره پرسپولیس و نوع انتخابش از سوی وزیر ورزش همواره مورد انتقاد اهالی فوتبال بود و عدم تخصصش در مدیریت ورزشی و روابط شخصی با وزارت ورزش باعث شده بود او مورد تایید افکار عمومی قرار نگیرد و در ادامه تصمیمات بحث برانگیز او و انتشار فایل‌های صوتی که حواشی زیادی برای پرسپولیس ایجاد کرد باعث شد هواداران این باشگاه متفق القول خواستار کنار رفتنش از تیم مدیریتی باشگاه باشند و در نهایت به خواسته خود رسیدند. 

اختلافات داخلی در زمان رسول پناه باعث شد یحیی گل محمدی تهدید کند اگر وی از باشگاه نرود استعفا خواهد داد و در نهایت پرونده رسول پناه در جمع سرخپوشان بسته شد.

اگر این خبر صحت داشته باشد، مهرعلیزاده یک چهره جنجالی را کنار خود قرار داده که بدون شک مطرح شدن نام او در کنار خودش تاثیر زیادی روی سبد آرایی که خواهد داشت می‌گذارد.

انتخاب چهره های مطرح ورزشی منتسب دبه باشگاه های پرطرفدار بعضا می‌تواند تاثیر مثبت تبلیغاتی داشته باشد ولی با توجه به مسائلی که مطرح شد بعید است این موضوع از چنین منظری کارکرد خاصی برای مهرعلیزاده داشته باشد و شاید حتی تاثیر منفی در آرای مهرعلیزاده داشته باشد.

محسن مهرعلیزاده مهدی رسول‌پناه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر