کد خبر: 1083146 A

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد وضعیت تیم ملی صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شهاب الدین عزیزی خادم در خصوص شرایط تیم ملی اظهار داشت: چیزی که در حال حاضر برای ما مهم است این است که فدراسیون فوتبال با شرایط و میراث بدی که از گذشته بر جای مانده است و شرایط سختی که در بحث میزبانی ایجاد شد در یک شرایط تاریخی و آزمون جدی هستیم که پیش روی فدراسیون فوتبال است.

وی افزود: در این آزمون تاریخی خیلی‌ها سربلند بودند و برخی‌ها هم خودشان را عامدانه به غفلت زدند و خیلی‌ها هم بی دریغ و خالصانه از تیم ملی حمایت کردند. افرادی هم با مساعدت‌های آقای نوبخت به تیم ملی کمک کردند. صدا و سیما و رئیس آن و وزیر ورزش هم کمک کردند. وزیر شخصا به موضوعات تیم ملی ورود کرد، آنچه برای ما مهم است کمک به تیم ملی در شرایط فعلی است. باید شرایطی را فراهم کنیم تا سرافرازانه تیم ملی را بدرقه کنیم.

عزیزی‌خادم با ابراز امیدواری درباره صعود تیم ملی گفت: ما در راستای منافع ملی کارهای ما را پیش می‌بریم و تلاش می کنیم؛ جایی هستیم که هشتاد میلیون قلب برای تیم ملی می تپد و باید بتوانیم کارمان را به خوبی انجام دهیم و باعث خوشحالی میلیون ها ایرانی شویم. امیدوارم همگی 25 خرداد خوشحال باشیم و سربلند شویم.

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به حواشی ایجاد شده و تنگ‌نظری‌هایی که نسبت به تیم ملی و فدراسیون وجود دارد، پاسخ داد: تاریخ در این مورد این افراد قضاوت خواهد کرد و قضاوت آن هم بسیار سخت خواهد بود؛ با این حال وظیفه همه ماست تلاش کنیم تا گره مشکلات تیم ملی باز شود. امیدوارم در روزهای باقیمانده همه در کنار هم کمک کنیم تا تیم ملی برای سربلندی کشور قدم بردارد.

شهاب‌الدین عزیزی‌خادم در بخش پایانی صحبت‌های خود درباره خبر انتقاد اسکوچیچ در قبال عدم برگزاری بازی دوستانه پیش از اعزام به بحرین گفت: من نمی دانم چه کسی این سوال را مطرح کرده است اما آنچه سرمربی تیم ملی خواسته بود برگزاری اردو بود نه برگزاری بازی دوستانه؛ فدراسیون هم خواسته هایی که سرمربی خواست را در اختیار قرار داد و من این موضوع را از شما می شنوم.

فدراسیون فوتبال عزیزی خادم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر