کد خبر: 1082734 A

داور بین المللی کشورمان معتقد است در مقطعی هستیم که باید فقط از تیم ملی و همه اعضا و ارکان آن حمایت شود.

به گزارش ایلنا،مسابقات انتخابی جام جهانی گروه E به میزبانی قطر با حضور تیم های عمان، هند، افغانستان، هند و قطر از 13 لغایت 25 خردادماه در حالی برگزار می شود که موعود بنیادی فرد به همراه علی میرزابیگی و سعید قاسمی از ایران قضاوت این گروه را برعهده دارند و تیم داوری ایران امروز واکسینه شدند. 

موعود بنیادی فر در این باره گفت: فدراسیون فوتبال با هماهنگی و پیگیری های لازم شرایطی را امروز فراهم کرد که بنده به همراه علی میرزابیگی واکسینه شویم. باتوجه به اینکه سعید قاسمی برای قضاوت در مسابقات ای اف سی کاپ در کشور بحرین حضور دارند و مستقیما از بحرین به قطر خواهند آمد، این شرایط برای وی امروز فراهم نشد. انشاءالله پس از بازگشت از قطر قاسمی نیز واکسینه خواهد شد.

وی در ادامه اضافه کرد: جا دارد از شخص شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون تشکر کنم. همچنین از دکتر نوروزی عزیز و حسن کامرانی فر، رئیس دپارتمان داوران سپاسگزارم که این فضا را برای ما مهیا کردند تا تیم داوری ایران که برای قضاوت در مسابقات بین المللی اعزام می شوند، واکسینه شوند.

بنیادی فر در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی در این رقابتها خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم تیم ملی شانس بالایی برای صعود به دور بعد انتخابی جام جهانی را داشته باشد. در مقطعی هستیم که فقط از تیم ملی و همه اعضا و ارکان آن باید حمایت شود. همچنین امیدوارم تیم های داوری ایران که در گروه های مختلف مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر قضاوت می کنند، سربلند از این مسابقات بیرون بیایند.

 

انتخابی جام جهانی موعود بنیادی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر