کد خبر: 1082490 A

مهاجم ملی پوش جانشین هری‌کین می‌شود؟

روزنامه پرتغالی از علاقه باشگاه تاتنهام انگلیس به جذب مهاجم ملی پوش ایرانی پورتو داده است.

به گزارش ایلنا، عملکرد خیره کننده مهدی طارمی در ترکیب پورتو در فصل اخیر همانطور که انتظار می‌رفت مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار گرفته است و او اکنون از انگلیس یک پیشنهاد جدی دارد.

روزنامه اوژوگو پرتغال مدعی شد، یک باشگاه انگلیسی امکان جذب مهدی طارمی را از پورتو جویا شده است. این روزنامه پرتغالی نامی از باشگاه مورد نظر نبرده اما اکثر احتمالات در فضای مجازی باشگاه تاتنهام را هدف گرفته‌اند.

طارمی در فصل گذشته مسابقات سوپرلیگ پرتغال موفق به ثبت 16 گل و 11 پاس گل شد و با توجه به این عملکرد پورتو هیچ تمایلی به فروش مهاجم آماده خود ندارد و بر سر فروش او حاضر به مذاکره با سایر باشگاه‌ها نیست. 

صفحه هواداری باشگاه پورتو به زبان فرانسوی همچنین اعلام کرد بنابراین تنها راه خروج طارمی از پورتو، فعال کردن بند خرید 60 میلیون یورویی او است. طارمی تا ژوئن ۲۰۲۴ با این تیم پرتغالی قرارداد دارد و به همین خاطر جدایی او باید با رضایت باشگاه صورت بگیرد.

IMG_20210528_081156_685

باشگاه تاتنهام انگلیس اکنون یکی از باشگاه‌هایی است که به دنبال جدایی هری کین، برای خرید یک مهاجم طراز اول تلاش می‌کند. کاپیتان تیم ملی انگلیس در نظر دارد این تیم را ترک کند و از منچسترسیتی به عنوان مقصد احتمالی او نامبرده می‌شود که در این صورت به نظر می‌رسد تاتنهام مقصد جدید طارمی باشد‌.

با وجود اینکه روزنامه پرتغالی به صورت مشخص است باشگاه انگلیسی نام نبرده اما به غیر از تاتنهام که طی فصول اخیر در نقل و انتقالات خرج زیادی نداشته، باشگاه منچسترسیتی هم پس از جدایی آگوئرو یکی دیگر از باشگاه‌های است که به دنبال جذب مهاجم جدید است و همچنین توانایی پرداخت بند فسخ قرارداد سنگین طارمی به پورتو را دارد. 

لیگ برتر انگلیس پورتو تاتنهام مهدی طارمی پورتو پرتغال لیگ برتر انگلیس کرونا مهدی طارمی انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر