کد خبر: 1082272 A

مهرداد سراجی سرپرست کمیته فوتسال با حضور در اردوی تیم ملی فوتسال کشورمان با اعضای کادرفنی تیم ملی فوتسال و ملی پوشان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ایلنا، مهرداد سراجی در دیدار با ملی پوشان فوتسال که در شروع دور جدید تمرینات انجام شد گفت: شما تنها به آرامش نیاز دارید و کادرفنی باید به حوزه تخصصی و بازیکنان به امور فنی بپردازند تا مشکلی از این حیث ایجاد نشود.

وی ادامه داد: از جامعه فوتسال سپاسگزارم که من را در جمع خود پذیرفتند و امیدوارم در کنار هم و با کمک شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون و اعضای هیئت رئیسه و البته پیشکسوتان، فوتسال را همچنان در جمع برترین های دنیا حفظ کنیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عنوان کرد: به مباحث حاشیه‌ای باید بی‌توجه باشیم و تمام تمرکز بر روی موفقیت فوتبال و اعتلای نام ایران بگذاریم تا دل مردم شاد شود. در این جلسه مهرداد سراجی ضمن قدردانی و تشکر از عزیزی خادم برای توجه ویژه به فوتسال و دستور پرداخت پاداش‌های معوق تیم ملی ابراز امیدواری کرد که این حمایت‌ها همچنان ادامه داشته باشد.

محمد ناظم‌الشریعه نیز در این جلسه گفت: بهترین‌های فوتسال ایران جمع شده اند و بازیکنانی با معرفت داریم و همه تلاش می کنند تا بهترین ها برای فوتسال ایران رقم بخورد. باید از این تیم حمایت شود تا بازهم فوتسال روی پله های موفقیت بایستد.

ابوالفضل کریمیان، مدیر تیم ملی فوتسال هم گفت: برنامه کوتاه مدت ۴ ماهه و بلند مدت ۴ ساله داریم واتفاق خوبی که رخ داده با وجود مهرداد سراجی، پرداخت پاداش ها بود که این مبالغ حتی برای تیم زیر ۲۱ سال هم پرداخت شد تا پیش از شروع تمرینات با روحیه خوبی اردوها را آغاز کنیم.

علی اصغر حسن زاده، کاپیتان تیم ملی فوتسال نیز در این جلسه عنوان کرد: امیدوارم در این راه موفق باشید و موفقیت شما موفقیت فوتسال است. خواهش من این است که در این مسیر فوتسال را به بهترین نحو کمک کنید تا در آینده هم جوان ترها به سمت این رشته بیایند.

وی افزود: بعد از ۳ سال خدا رو شکر پاداش ها داده شده و فکر کنم بعد از چند سال این کمترین حق بازیکنان بوده است.

فوتسال ایران مهرداد سراجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر