کد خبر: 1081978 A

ملی پوش اسبق کشورمان معتقد است هواداران و پیشکسوتان نقش تاثیر گذاری در روحیه بازیکنان تیم ملی دارند.

به گزارش ایلنا، اسماعیل حلالی ملی پوش اسبق کشورمان معتقد است که به عنوان یک هوادار و پیشکسوت نقش تعیین کننده‌ای برای روحیه دادن به بازیکنان دارد و امیدوار است تیم ملی فوتبال ایران در دیدارهای حساس پیش رو موفق باشد. 

*هیچ چیزی بالاتر از تیم ملی فوتبال ایران نیست

اسماعیل حلالی، بازیکن سابق تیم پرسپولیس در خصوص شرایط موجود تیم ملی گفت: تیم ملی از همه چیز بالاتر است و اولویت همیشه باید با تیم ملی باشد. زمانی که تیم ملی فوتبال یاران در میادین مختلف حضور داشته وموفق باشد، پیشرفت و موفقیت را شاهد خواهیم بود. مسئولین باید تمام تلاش خود را بکار گیرند تا این تیم در دیدارهای حساس پیش رو موفق باشد. 
وی افزود: متاسفانه نتایجی که از قبل رقم خورده باعث شده تا وضعیتمان چندان مناسب نباشد اما نباید به عقب برگردیم. درست است که کارمان سخت هست اما با حمایت کامل و تمرکز بالا می توانیم از این راه سخت عبور کنیم.

*آرامش و تمرکز کلید اصلی موفقیت تیم ملی است

هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که اگر تیم ملی با آرامش و تمرکز بالا بازی به بازی پیش رود، موفق خواهد شد. وی در اینباره گفت: باید آرامش را برای تیم ملی فوتبال کشورمان برقرار کنیم . تیم از بازیکنان بسیار خوب و موفق بهره می برد. لژیونر ها در کنار بازیکنان دیگر از تجربیات بالایی برخوردار هستند اما تنها موردی که باعث موفقیت تیم ملی می شود بدون شک آرامش و تمرکز است. بازیکنان از فردا تمرینات خود را آغاز می کنند و خوشبختانه مسئولین فدراسیون شرایط خوبی را برای تیم مهیا کرده اند.

*رفتن به جام جهانی مهم است

پیشکسوت فوتبال در ادامه بیان کرد: بازیکنان و کادر فنی می دانند که رفتن به جام جهانی از چه اهمیت بالایی برخوردار است. خوشبختانه بازیکنان از لحاظ روحی  و روانی خوب هستند و می دانند که جام جهانی رفتن به خود بازیکنان و کشور کمک بالایی می کند. اکنون بسیاری از بازیکنان در جام باشگاهها حضور داشته و از آمادگی خوبی برخوردار هستند. لژیونر ها نیز در تیم های خود مسابقات مختلفی را پشت سر گذاشته و معقتدم همه چیز برای حضوری موفق مهیا است اما نباید فشار بیش از حد به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی وارد کنیم.بازیکنان باید با ارامش، تمرکز و طبق خواسته کادر فنی پیش روند تا موفق شوند. نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. هر تیمی مقابلمان قرار گرفت، باید بالاترین سطح بازی را از خود به نمایش بگذارند. بدون شک پیروزی در هر بازی روحیه بالایی به بازیکنان می دهد و امیدوارم این اتفاق رخ دهد چون اگر خلاف این باشد همه اسیب می ببیند.

*جذابیت فوتبال حضور در جام جهانی است

وی با بیان اینکه بازیکنان از جایگاه بالایی برخوردارند و نقش پررنگی برای شادی مردم دارند، گفت: اگر نتایج دلخواه را نگیرند هم مردم آسیب می بینند و هم ورزش. فوتبال از علاقمندان زیادی بهره می برد و پیروزی های تیم ملی باعث دلخوشی مردم و در نهایت موفقیت ورزش می شود. حضور در جام جهانی نیز شرایط خاص خود را دارد. بدون شک جذابیت فوتبال حضور در جام جهانی است.
*هنوز هم دیدار ایران و استرالیا بعد از 25 سال شادی بخش است
حلالی در پایان گفت: نزدیک به 25 سال از دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و استرالیا می گذرد. هربار که از مردم درباره این دیدار سوال می شود، لبخند بر لب آورده و شاد هستند. از بازیکنان می خواهم در شرایط سخت پیش رو با تمرکز بالا و اشراف کامل بازی به بازی پیش روند تا موفق شوند. من به این بازیکنان ایمان دارم و امیدوارم با صعود به جام جهانی دل میلیون ها ایرانی و پیشکسوتان و جامعه فوتبال شاد شود.

 

تیم ملی ایران اسماعیل حلالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر