کد خبر: 1081829 A

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: امروز دیگر رقابت تمام شده و همه باید دست به دست هم بدهیم و باعث توسعه دوچرخه سواری ایران شویم.

به گزارش ایلنا، مهدی علی نژاد در مجمع انتخاباتی فدراسیون دوچرخه سواری اظهار داشت: این رشته در سال‌های قبل جزو رشته‌های موفق و مدال آور بوده است اما به دلایل مختلف مشکلاتی بوده که الان شرایط مطلوب را ندارد و امیدوارم با اعتمادی که مجمع به رشیدی کرد شاهد این باشیم که روزهای بهتری برای دوچرخه سواری رقم بخورد.

علی نژاد ادامه داد: چشم به هم بزنیم بازی های آسیایی فرا می‌رسد و از الان باید برای آن رقابت ها کار کنیم و جلو برویم. امروز دیگر رقابت تمام شده و همه باید دست به دست هم بدهیم و باعث توسعه دوچرخه سواری ایران شویم. فرصت نداریم که وارد حواشی شویم و بحث های متفرقه داشته باشیم.

 وی افزود: هر انتخاباتی رقابتی دارد و حرف و حدیث هم به وجود می آید. رقابت نزدیک بود و در نهایت مجمع به رشیدی اعتماد کرد و ما هم کماکان حامی دوچرخه سواری خواهیم بود.

علی نژاد در خصوص پاداش مربیان المپیکی عنوان کرد: سرمربی ۵۰ درصد بهترین مدال ورزشکارانش را خواهد گرفت و به ازای مدال های دیگر ۱۰ درصد اضافه می‌شود.

علی نژاد در مورد پاداش پارالمپیکی ها هم گفت: مدال اول را پاداش کامل و برای مدال دوم ۳۰ درصد مدال اول پرداخت می کنیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد اینکه تکمیل ساختمان فدراسیون دوچرخه سواری به کجا رسید، اظهار داشت: فدراسیون دو ملک داشت که فروخت تا این ساختمان را در آزادی بسازد، اما دچار تورم شدند و در همین زمینه وزرات ورزش یک‌میلیارد کمک کرد و مراحل قانونی که طی شود، استارت ادامه کار زده می‌شود.

علی نژاد در مورد خصوصی سازی سرخابی ها گفت: تقریبا بیش از دو ماه است که کارها را انجام داده ایم و الان دیگر دست خصوصی سازی است. باید از آنها سوال کنید.

وی در مورد اینکه با این شرایط خصوصی سازی به نام دولت بعدی نوشته خواهد شد، عنوان کرد: مگر شما زمان خصوصی سازی را می دانید؟ ما دنبال این نبودیم که به نام کسی نوشته شود و برای نجات این دو باشگاه رقیب این کار را کردیم. غلط ترین کار ممکن این است که وزارت دو باشگاه را اداره کند. کار وزارت حاکمیتی است و نه باشگاه داری.

فدراسیون دوچرخه سواری مهدی علی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر